arama

Yaban Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Yaban Köpek Maması

Yaban Köpek Mamaları,  çeşitliliği ve üretim kalitesi olarak sektörün öncü firmalarının başında gelmektedir.  İnsanların en büyük dostlarından olan köpekler şüphesiz ki iyi bir beslenme ve bakımı hak ediyorlar. Köpek besleyen insanların besledikleri köpekler ile kurdukları bağ yaşanmadan anlaşılamayacak seviyededir. Öyle ki köpeklerinin hal ve hareketlerinden ve davranışlarından neye ihtiyaçları olduklarını,  ne istediklerini ve ne yapmaları gerektiğini bilen köpek besleyenler, besledikleri köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun köpek maması tercihlerini çok iyi bilirler.

 

Her canlıda olduğu gibi köpek dostlarımızın da sindirim sistemleri vardır ve bu sindirim sistemleri köpeğin cinsine, yaşına,  boyutlarına ve fiziksel ve ruhsal durumlarına göre değişiklik göstermektedir. İşte bu değişiklikler aynı zamanda kullanılacak köpek mamalarının özelliklerinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Sevimli dostlarımızın tüy renkleri,  uysallıkları,  havlama alışkanlıklarının değişmesi,  huysuzlanmaları, dışkılama alışkanlıklarının değişiklik göstermesi ve aynı zamanda size bir şeyler anlatmaya çalışırmışçasına hareketlerde bulunması eğer bir rahatsızlıkları yoksa köpek dostlarımızın beslenme alışkanlıklarının değiştirilme zamanının gelmiş olduğunu bize anlatıyor olabilir.

 

Kuşkusuz ki insanlar gibi hayvan dostlarımızın da mutlulukları ile kaliteli beslenme ihtiyaçlarının arasında paralel bir bağ bulunmaktadır.  Beslenme ihtiyaçlarını vücudun gereksinimlerini karşılayarak gidermemiz durumunda ya da canımızın istediği bir şeyi yememiz ve içmemiz durumunda aldığımız haz ve tatmin duygusunu köpek dostlarımızın da yaşamasını ve mutlu olmasını isteriz değil mi? Bunun yanında hayatın gerekliliği ile bazı misyonlar yüklenmiş özel cins köpeklerimizin de bu görevleri eksiksiz yerine getirebilmesini ve bizlere yardımcı olmalarını isteriz değil mi? Örneğin bir detektör köpeğin görevini eksiksiz yerine getirebilmesi, insanlık adına azımsanamayacak öneme sahip bir fayda ve değer sağlamaktadır.

 

Bunun yanında görme engelli insanlara kılavuz olan köpekler, soğuk iklim koşullarında ilk yardım köpekleri,  doğal afetlerde en büyük yardımcılarımızdan olan arama tarama köpekleri,  bomba imha uzmanlarının en büyük yardımcılarından olan arama tarama köpekleri vardır.

Yerine getirdikleri görevler bakımından çok değerli olan bu dostlarımın bakım ve beslenmeleri de en az aldıkları eğitim kadar önemsenmesi gereken bir durumdur.  Nitekim yediklerinden memnun olmayan veya yanlış beslenilen köpeklerin görevlerini yerine getirmelerinde başarısız ve eksik kaldıkları gözlemlenmiştir.

Bunun yanında farklı cins ve tarzlarda bulunan avcı köpekleri de avcılık hobisi olan sporcuların arazideki en büyük yardımcılarındandır. O zaman köpeklerimizin neye ihtiyacı olduğunu bilmeli ve bu bağlamda beslenme ve bakımlarını eksiksiz yerine getirebilme çabasını gösterebilmeliyiz.  Bu bağlamda köpek dostlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilen ve onların mutlu olmalarına yardımcı Yaban Köpek Mamalarını tercih etmeniz durumundadır. Köpek dostlarımızdaki pozitif gelişmeleri kısa zamanda gözlemleyebilirsiniz.  Düzenli ve dengeli sindirim sistemlerini destekleyen,  köpeklerimizin vitamin ve mineral ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanmasına yardımcı olan ve aynı zamanda tüylerinin düzenli ve sağlıklı görünüme kavuşmasında destekleyicidir. Bu köpek mamaları ile sizde dostlarımıza gerekli olan beslenme ve sağlık desteğini sağlayabilir aynı anda onların mutluluğu ve rahatlıkları ile kendinizi de çok mutlu ve rahatlamış hissedebilirsiniz.

Yaban Köpek Maması

Vitamin ve mineral katkılı Yaban Köpek mamaları aynı anda Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile formülize edilmektedir. Bu sayede dostlarımızın kalp sağlıkları,  kan dolaşım sistemleri, kas ve eklem yapılarının da korunması sağlanmaktadır. Farklı beslenme alışkanlıkları ve köpeklerimizin yaş ve boyutlarına göre değişiklik gösteren bu özel mamalar iledir. Köpeklerimizin emzirme dönemlerinden sonra kullanılmaya başlanması ve değişen ihtiyaçlarına göre farklı seçeneklerde tercih edilmeleri gerekmektedir. Bu sayede eksiksiz ve tam anlamıyla sağlıklı bir beslenme sistemine sahip olan mutlu ve sağlıklı,  aynıdır. Zamanda da görevlerini eksiksiz yerine getirebilen dostlara sahip olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yüzde yüz yerli üretim Yaban Köpek Maması çeşitleri ile sizde dostlarımıza istediklerini verin. Gerisini dert etmeyin…