arama

Sapphere Sığır Etli Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Sapphere Sığır Etli Köpek Konservesi

Köpekler evlerde bakmak sorumluluk isteyen bir olaydır. Köpeklerin evde bakımı için bazı eğitimler vermek ve köpekler ile ilgilenmek gerekmektedir. Köpekler davranışlarını verilen eğitimlere göre değişmektedir. Köpekler demene yanılma yöntemi ile davranışlarını öğrenir ve iyi davranışları ödül sistemi ile hafızasına alır. Köpek bakımında eğitim çok önemlidir. Köpek bakımında sahipleri sorumluk almak ve köpekleri için sağlıklı yaşam sürmeleri için yapması gerekenler mutlaka yapılmalıdır. Ödül sistemi köpeklerde davranış ve eğitimleri için olması gereken ve ödül kazandığında hemen verilmesi şartı ile verimli bir eğitim şeklidir.

 

Köpek bakımı için başlangıç yapıldığında köpeğinize zarar verecek eşyalar var ise bunlardan kurtulun. Köpeklerinizi sağlık açısından sürekli kontrol altında tutmanız önemlidir. Köpekler ev ortamında rahat ve güvenilir hissetmesi köpekler için önemlidir. Kuru ve rahat bir yatak ve oynayabileceği oyuncaklar olduğu sürece köpekler için ev ortamı harika olur. Ayrıca mümkün olursa köpeğiniz için evinizde onun rahatlaması ve iyi hissetmesini sağlayacak ondan başka kimsenin giremeyeceği bir oda olmalıdır.

 

Köpeklerde düzenli banyo ve tüy tımarlama işlemi köpeklerin sağlığı için önemlidir. Özel ilaçlı sabun ve şampuanlar ile yıkanması çok faydalıdır. Bu tarz özel sabunlar tüy sağlığı için ve bitlerden pirelerden korunması için çok önemli bir işlemdir. Ayrıca tüylerin daha güzel ve temiz görünmesini sağlar. Köpeğiniz düzenli olarak muayenesi ve kontrolü yapılması gerekmektedir. Köpekler masaj yaparak derisinde problem var mı kontrol etmemiz gerekmektedir. Köpeklerin vücudunda elimizde arada bir masaj yapar gibi kesikleri, topakları, kızarmış noktaları kontrol ederek veteriner tarafından bu tarz bir durumda karşılaştığımızda ne yapacak olduğumuzu bilmemiz gerekmektedir.

 

Köpeğinizin vücudunda elinizi gezdirdiğinizde tepkisini ölçmeniz gerekir. Köpeğinizin canı yandıysa tepkisini kontrol etmeniz önemlidir. Köpeklerin pati ve tırnaklarını kontrol edin. Patisine batan herhangi bir şey canının yanmasına sebep olur ve köpek çok rahatsız olur. Köpekler konuşmayacağından dolayı vücudundaki sorunları bizlerin kontrol altında tutması gerekmektedir. Köpeklerde egzersiz çok önemlidir. Köpeklerde egzersiz yapmak eğlenceli olduğu kadar enerjilerini atmak için çok mükemmel bir yöntemdir. Ayrıca egzersiz köpekleri fit tutar ve şişmanlıktan korur. Köpekler herhangi bir şeyi fırlatın onu almak geri getirmek için koşar ve bu onun için oyundur ama egzersiz yapmış olur. Köpek sahipleri köpekleri için mutlaka vakit ayırması gerekmektedir.

 

Köpeklerde beslenme, uygun ve kaliteli mama kullanılması ile başlar. Önemli olan kullanılan mamanın uygun olması ve içerisindeki ürünlerin köpekler için verimli olmasıdır. Tercih edilen mamada et birinci öncelik olmalı ve protein, vitaminler ile dengelenmelidir. Mutlaka karbonhidrat içerikli ürünler bulunmalıdır. Karbonhidrat oranı dengeli olmalıdır. Köpekler için sağlıklı ve dengeli beslenmesi için sahipleri tercih etmiş oldukları mama için sorumludur.

 

Sapphere Sığır Etli Köpek Konservesi köpekler için eşsiz sığır eti lezzeti ve %100 taze sebze ve meyve karışımı ile köpeklerin vazgeçemediği mamadır. İçerisinden kaynağı belli % 60 oranında sığır eti bulunduran sindirimi köpekler için uygun olan Sapphere konserve mama köpekler için eşsiz lezzet ve besin deposudur. İnsan gıdası olarak tüketilecek kalitede olan sığır eti tercih edilmiş asla kötü içerikli ve ölü hayvan eti kullanılmamıştır. Köpeklerin sağlıklı yaşamaları Sapphere tarafından düşünülmektedir.

Sapphere Sığır Etli Köpek Konservesi

Protein oranı uygun dengeli mineral katkısı ile köpeklerin günlük alması gereken tüm besin değerlerini alması sağlar. Kullanımı köpeklerin kilo ve yaşlarına göre belirlenmektedir. Veteriner hekim tarafından önerilen sağlıklı ve kaliteli ürün içeriğine sahip mamadır. Sapphere mamaları geniş dağıtım ağı ve ürün kalitesi ile tüm büyük market ve pet shoplarda bulunan uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile köpek sahipleri ve köpekler için uygun verimli bir mamadır. Köpeklerin istemiş olduğu ve vazgeçilmeyen içeriklere sahip mamalar Sapphere güvencesi ile sunulmuştur. Köpekleriniz için uygun mama Sapphere alın deneyin farkı görün.