arama

Quik Kuzu Etli Ve Pirinç Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Quik Kuzu Etli Ve Pirinç Köpek Konservesi

Quik Kuzu Etli Ve Pirinç Köpek Konservesi

Hemen hemen herkes bir hayvan beslemek istemektir. Hayvanların en sadıklarından biri olan köpekleri beslemek de herkes tarafından merak edilen bir olaydır. Köpekleri beslemek onların bakımını gerçekleştirmek hem sizleri huzurlu hissettirecek hem de sizlere çok sadık bir dost hediye edecektir. Köpeklerinizi beslemek ve onların bakımını gerçekleştirmek için sizlere yardımcı olacak olan Quik kuzu etli ve pirinç köpek konservesi için hazırlamış olduğumuz makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Köpekler genel anlamda insanlara çok sadık hayvanlardır. Köpekler insanlara çok ama çok iyi arkadaş olacaklardır. Sizler onları şüphesiz çok seveceksiniz fakat onlar da sizleri çok sevecektir. Ancak bunun gerçekleşmesi için köpeklerinize çok iyi bakmalısınız ve onların beslenmesini çok iyi sağlamalısınız.

 

Köpeklerinizin bakımını gerçekleştirmek için öncelikle köpeğinize bir veteriner seçmelisiniz. Köpeğinize yapacağınız veteriner seçimi çok önemlidir. Seçtiğiniz veteriner hem köpeğinizin sağlığına iyi bakmalıdır hem de onun huzurlu olmasını sağlamalıdır. Köpeğinize seçtiğiniz veteriner köpeğinizin büyümesi ve gelişmesi için çok önemlidir. Seçtiğiniz veterinerin sizin bulunduğunuz alana yakın olması da sizin adınıza iyi olacaktır.

 

Köpeğinizi evinize getirdiğiniz zaman öncelikle köpeğinizin barınmasına yardımcı olmak için bir kulübeye ihtiyacınız olacaktır. Köpeğinizin rahat edebilmesi açısından seçmiş olduğunuz kulübe çok önemlidir. Köpeğinizin barınacağı kulübeye alışması gerekmektedir. Aksi takdirde sizlere sadık bir dost olmayabilir size de alışamayabilir. Aynı zamanda köpeğinizin bulunacağı kulübenin güvenilir olması gerekmektedir.

 

Besleyecek olduğunuz köpeğinize tasma takmayı küçüklükten itibaren alıştırmalısınız. Tasma kullanmak hem köpeğinizin sahibi olduğunun göstergesidir hem de köpeğinizin dışarıdan gelen saldırılara karşı korunmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda tasma kullanması köpeğinizin kaybolma riskini azaltacaktır.

 

Yavru köpekler için beslenme çok önemlidir. Özellikle ilk 1 sene bu açıdan çok önemlidir. Köpeklerin kemik ve diş yapısı ilk bir senede geliştiği için bu süreçte köpeğinizin bakımı ve beslenmesine çok fazla önem vermelisiniz. Aksi takdirde köpeğinizin gelişimi tam olarak tamamlanamayacaktır. Yeni doğmuş köpekler, yetişkin köpeklere göre günde 2 kat daha fazla kalori ve günde 3 kat daha fazla besin miktarına ihtiyaç duymaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu köpekler gelişimleri sürecinde düzenli beslenemez ve gereken bakımları yapılmazsa daha kısa yaşayacaklardır. Yani yavru köpeğinizi ne kadar iyi beslenirse o kadar uzun yaşayacaktır.

 

Köpekleriniz için bakım merkezleri tarafından yapılan araştırmalara göre yeni doğmuş köpeklerin daha fazla kalori ve besine ihtiyacı vardır. Bundan dolayı yavru köpeğinize daha fazla kalori ve besin miktarı vermelisiniz. Aksi takdirde köpeğiniz gelişimini tam olarak tamamlayamayacaktır.

Quik Kuzu Etli Ve Pirinç Köpek Konservesi

Köpeklerinize ekstra kalori ve besin miktarlarını mama ve konserveler sayesinde verebilirsiniz. Bu mama ve konserveler kesinlikle güvenilir olmalıdır. Aksi takdirde hem köpeğinize gereken beslenmeyi veremezsiniz hem de paranız boşa gitmiş olur. Köpeklerinize verebilmeniz ve onların beslenmesi için kullanmanız için Quik kuzu etli ve pirinç köpek konservesi önermekteyiz. Bu köpek maması genel anlamda köpeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde beslenmesini sağlayacaktır.

 

 

 

Köpeklerinizi beslerken az bir şekilde beslemelisiniz. Fakat sık sık beslemeye özen göstermelisiniz. Ve köpeğinizin ilk aylarında çok iyi beslemelisiniz. Köpekler genel anlamında ilk aylarında gelişim gösterdikleri için ilk aylarında köpeklerinizin bakımına ve beslenmesine çok ama çok önem göstermelisiniz. Köpeğinizin uzun süre sizlerle bulunmasını istiyorsanız, köpeğinizi çok iyi ve çok sağlıklı beslemeye özen gösteriniz. Aksi takdirde köpeklerinizi çabucak kaybedebilirsiniz.