arama

Proplan Somonlu Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Proplan Somonlu Yavru Köpek Maması

Proplan somonlu yavru köpek maması yavru köpekler için özel olarak hazırlanmış ithal bir Nestle Purina markasıdır. Yavru köpeklerin sağlıklı bir metabolizmaya sahip olmaları ve sağlıklı gelişimleri için veterinerler ve köpek sahipleri tarafından önerilen bir mamadır. İçerdiği ürünler yüksek protein kaynağına sahip ürünlerdir. Köpeğinizde olabilecek her türlü sorunu ( tüy dökme, alerji olma ) en aza indiren Proplan somonlu yavru köpek maması sayesinde köpeğinizin sağlıklı bir gelişim göstermesi beklenmektedir. Somon etinde var olan yüksek besin değerleri: proteinler, mineraller, omega 3 ve omega 6 gibi köpeğinizin sağlıklı gelişimine uygun olan içerikler vardır. Proplan somonlu yavru köpek mamasına daha fazla değinmeden önce Proplan mamaları hakkında biraz bilgi verelim:

 

Proplan köpek maması merkezi Amerika’da olan ithal bir üründür. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir Nestle Purina ürünüdür ve dünyada en çok tercih edilen sayılı mamalar arasındadır. Türkiye’de ise ilk beşe giren Proplan köpek maması yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için ayrı ayrı mamaları uzman kişilerce hazırlar. Mamaların içinde yüksek besin değerine sahip malzemelere yer verir. Köpeklerin ihtiyacı olan ve sağlıklarını olumlu yönde etkileyen ürünler kullanan Proplan köpek mamaları bu yüzden en çok sevilen ve tercih edilen bir mama olmuşlardır. Proplan somonlu yavru köpek mamasını da aynı özen ve titizlikle hazırlayan Nestle Purina gelişim dönemlerinde bulunan yavru köpekler için gerekli olan ve yüksek besin değerlerine sahip olan besinleri mamalarda kullanırlar. Bu sayede mamalarda bol miktarda kalsiyum, protein, mineral ve vitamin olmaktadır.

 

Sağlıklı ve kaliteli olan Proplan somonlu yavru köpek mamasını kullandığınız anda köpeğinizde var olan değişiklikleri göreceksiniz. Vücut ağırlıklara 10 kg’dan düşük ve 10 aylıktan küçük her köpeğe uygun olan Proplan somonlu yavru köpek maması köpeklerin gelişime destekleyici besinleri bulundurur. Bu sayede köpeğiniz: daha parlak ve sağlıklı, dökülmeyen tüylere kavuşacak, enerjisini gün boyu hiç kaybetmeyecek, hastalıklara karşı daha dirençli olup daha az hastalanacaktır. Ayrıca köpeğinizin çok severek yiyeceği Proplan somonlu yavru köpek maması alanında uzman kişiler tarafından hazırlandığını söylemeyi de unutmayalım.

 

Köpeğiniz sütten yeni kesilmişse köpeğiniz için ideal miktarı veterinere başvurarak öğrenebilir ve bu miktara göre köpeğinize Proplan somonlu yavru köpek mamasını verebilirsiniz. Proplan somonlu yavru köpek maması kullanılan malzemelere bakacak olursak somon etinin alerji riskini azaltan bir et olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca somon etinde olan vitamin ve protein gibi içeriklerin köpeğinizi dışardan gelecek hastalıklara karşı bir kalkan görevi görmektedir. Proplan somonlu yavru köpek maması köpeklerin sindirimi için de gayet uygun olarak hazırlanmıştır. Bu sayede köpeğiniz kolay bir şekilde hiçbir zarar görmeden mamayı sindirebilecektir. Bu sayede köpeğinizde daha az dışkılama davranışı görülecektir. Mamanın içinde var olan kalsiyum sayesinde köpeğinizin kemik ve diş gelişimi daha sağlam ve hızlı bir şekilde devam edecektir. Sonuç olarak eklemleri daha iyi, daha güçlü, daha dayanıklı ve daha sağlıklı bir köpeğe kavuşmuş olacaksınız.

Proplan Somonlu Yavru Köpek Maması

Proplan somonlu yavru köpek maması uzmanlar tarafından hazırlanmış ve yine uzmanlar tarafından yoğun bir kontrolden geçerek onay alan bir ithal mamadır. Kalite bakımından gayet uygun ve besin değerleri yüksek bir mamadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan ve önerilenler arasında yer alan Proplan yavru köpek maması yavru köpeklerin ihtiyacı olan bir mamadır. İthal olduğu için fiyatından endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü fiyatının tam anlamıyla hakkını veren bir mamadır ve köpeğinize önem veren köpek sahipleri için çok uygundur