arama

Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon Ve Tavuklu Köpek Konserve Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon Ve Tavuklu Köpek Konserve Maması

Bir köpek sahibi iseniz ve sahip olduğunuz köpek cinsi özel bir köpek ise ve bu özellik alerjik reaksiyon geliştiren bir köpek cinsi ise bu köpeği özel olarak formüle edilerek üretimi yapılan bir mama çeşidi ile beslenme ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Bunun için en iyi mama çeşidi Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon ve Tavuklu Köpek konserve maması çeşididir.

 

Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon Ve Tavuklu Köpek Konserve Maması, isminden anlaşıldığı gibi alerjik reaksiyonlara karşı köpeğin savunma mekanizmasını güçlendiren ve içeriğin de tahıl içermeyen bir köpek konserve mama çeşididir. 400 gr ağırlığına sahip olan konserve mama olarak üretilen mamanın piyasa satış fiyatı 13, 99 TL’dir. Eğer bu konserve şeklinde ki mamayı internetten alırsanız % 10 indirim avantajı ile 12, 60 TL fiyata atın alabilirsiniz.

 

Profine tahıl içermeyen hypoallergenic somon ve tavuklu köpek konserve mamasının içinde ki besin maddeleri tavuk, somon ve patatestir. Konserve mamanın içerisinde ki tavuk miktarının oranı % 65 oranına sahip iken, içerdiği somon miktarı da % 15’tir. Patates oranına bakacak olursak bu oran da % 5 civarındadır. Tahıl içermeyen bir mama olmasının yanında çeşitli mineraller içerir. Tamamlayıcı özelliğinin yanın da superpreium özellik de bir konserve şeklin de köpek mamasıdır.

 

Köpeğinize konserve mamayı oda sıcaklığın da olacak şekil de veriniz. Köpeğinize vereceğiniz mama miktarını köpeğin günlük aktivite ihtiyacına göre ve açık alan da yaptığı kondisyon süresine göre ayarlayarak verin. Konserve mamanın yanın da içme suyu vermeyi unutmayın. Açık olan konserve mamaları bozulma ihtimaline karşı buzdolabın da muhafaza edin. Açık olan konserve mamaları da çok bekletmeden tüketmeye özen gösterin. Konserve mamaların üzerin de ya da alt kısmın da son kullanma tarihi yer alır. Bu son kullanma tarihini göz önünde bulundurarak konserve mama satın alın. Tarihi geçmiş mama köpeğin sağlığını tehdit edeceği gibi son kullanma tarihi geçmek üzere olan mama tüketmediğiniz takdir de bozulacak ve sizi maddi kayba uğratacaktır.

 

Bu konserve mama çeşidinin günlük genel beslenme tablosuna göre 1 ila 10 kg arasında ki köpekler için günlük tavsiye edilen miktar 100 gr ile 400 gr arasın da değişir. Eğer köpeğiniz 10 kg ile 30 kg arasında bir ağırlığa sahip ise o zaman vereceğiniz tavsiye edilen mama miktarı 400 gr ile 800 gr arasındadır. Köpeğinizin ağırlığı 30 kg ile 90 kg arasında değişiyor ise vereceğiniz mama miktarı 800 gr ile 1200 gr arasında değişir. Yukarıda dediğimiz gibi bu oranları köpeğinizin günlük aktivite ihtiyacına ve açık alan koordinasyon süresine göre ayarlayabilirsiniz.

 

Profine tahılsız hypoallergenic somon ve tavuklu köpek konserve mamasını analitik bileşenlerine göre ayırarak incelersek, ham protein miktarı % 10, 3 oranındadır. Ham yağ seviyesi % 6, 4 iken ham kül seviyesi de % 2, 5′ tur. Konserve mamanın sahip olduğu nem oranı % 75, 0 iken ham lif miktarı da % 0, 4′ tür. Mamanın içerisinde E vitamini bulunur. E vitamininin dışın da mama da çinko, manganez, iyot, selenyum ve sinameki sakızı yeter miktar da bulunur.

Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon Ve Tavuklu Köpek Konserve Maması

Profine Tahılsız Hypoallergenic Somon Ve Tavuklu Konserve Maması zengin içeriği ve kaliteli malzemelerden üretilmesi sebebi ile tüm köpek ırklarının beslenme ihtiyacını karşılayacak bir konserve mamadır. Siz de hangi ırka ait bir köpeğe sahip iseniz hangi yaş grubun da ise bu mama ile köpeğinizi besleyebilirsiniz.