arama

Pro Choice Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Pro Choice Köpek Maması

Evcil hayvanların besin ihtiyacını gidermek için artık büyük oranda hazır mama kullanılmaktadır. Bu sebep ile birçok köpek maması üreticisi firma vardır. Bu üretici firmaların için de olan Pro Choice Köpek Maması üreticisi olan firma kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Burada pro choice köpek maması çeşitlerinin hepsinden bahsedemeyeceğimiz gibi örnek olarak bir kaç tanesi hakkında bilgi verebiliriz.

 

Pro Choice Derma Yetişkin köpek maması 18 kilogramlık paketler de olmak üzere 124, 50 TL fiyata satılmaktadır. Bu fiyatın yanında piyasa değeri 48 TL olan 3 adet ve her adedin içinde 8 tane olan köpek ödülü hediyesi vardır. 1 yaş üzerinde ki tüm yetişkin köpek ırklarının beslenme ihtiyacını karşılamak üzere formüle edilerek üretilmiştir. Bu mama köpeğinize tam ve dengeli bir beslenme sağlar. Kolay sindirilebilme özelliği sayesin de köpekte şişkinlik yaratmaz. İçeriğinde ki yüksek kalite düzeyin de kuzu eti ve et ürünleri vardır. İçeriğinde köpeğin sağlıklı bir deri ve tüy yapısı için gerekli olan Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri vardır.

 

Pro Choice Maxi Kuzulu yavru köpek maması 12 kilogramlık paketler de 80, 99 TL fiyata satılmaktadır. İçeriğinde bulunan besin maddeleri tavuk, pirinç, et ve et ürünleri, bitkisel proteinler, bitkisel ve hayvansal yağlar, mineraller ve antioksidanlar vardır. Yüksek oranda protein miktarı içerir. Bunun yanında da yavru köpeğin ihtiyacı olan tüm besin ihtiyacını karşılar. Yavru köpeğin ihtiyacı kadar mama miktarı belirleyebilirsiniz. Mamanın yanında da içme suyu bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

 

Yine Pro Choice markasının ürettiği, Pro Choice Etli yetişkin kuru köpek maması 12 kilogramlık paketler de 99, 00 TL’ye satılırken yanında da 50 TL değerinde pakette içinde 5 adet olan press kemik hediyesi vardır. Tüm yetişkin köpek ırklarına verilebileceği gibi tam ve dengeli bir mama çeşididir. Mamanın içine ekstradan vitamin ve minerak katmanız gerek yoktur çünkü yetişkin bir köpeğin günlük besin ihtiyacını karşıladığı gibi günlük aktivitesi için gerekli olan enerji miktarını da karşılar.

 

Pro Choice Sportif Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 50 TL değerinde press kemik hediyesi ile beraber 12 kilogramlık paketi 103, 00 TL fiyata sahip olabilirsiniz. Çalışan ve aktivitesi yüksek olan köpekler için tam ve dengeli bir mama çeşididir. İçeriğin de kuzu eti, pirinç, et ve et ürünleri, hayvansal yağlar, süt ve süt ürünleri, bitkisel ürünler, mineral ve çeşitli vitaminler bulunmaktadır. Köpeğin ihtiyacı olan mama miktarını yanın da taze içme suyu ile beraber köpeğinize beslenmesi için veriniz.

Pro Choice Köpek Maması

Pro Choice Proderma Kuzu etli köpek maması 18 kg ağırlında olan paketin piyasa satış fiyatı 110, 00 TL’dir. 12 aylık olduktan sonra tüm yetişkin köpek ırklarına beslenme ihtiyacı için verilebilecek bir mamadır. İçeriğinde kuzu eti ve pirinç vardır. Sindirilebilme özelliği yüksek olan kuru bir mama çeşididir. Köpeğin sağlıklı deri ve parlak tür yapısı için gerekli olan Omega-3 ve Omega-6 yap asitlerine sahiptir. Mama paketinin üzerinde ki beslenme tablosuna göre günde 2 ve ya 3 öğün olmak üzere köpeğinize verebilirsiniz. Şunu da unutmayın kuru mamaların yanında mutlaka köpeğinize içme suyu vermeyi ihmal etmeyin. Köpeğinizin günlük aktivitesine göre beslenme tablosunda ki mama miktarını arttırabilirsiniz. Bu mamanın içindeki balık unu sayesinde köpekte alerjik reaksiyon gelişmez. Pro Choice köpek maması markasının ürettiği daha birçok ürün mevcuttur.