arama

Piqapoo Nedir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Piqapoo Nedir?

Köpek severlerin ve köpek besleyicilerinin en çok sevindiği olay piqapoo’nun üretilmesidir. Piqapoo sayesinde köpek sahipleri evlerinde rahat oturabilmekte, dışarıda köpekleri ile birlikte rahat gezebilmektedirler. Evlerinde oturabilmekte çünkü evde beslenen küçük köpek türleri evin içerisinde zamansız olarak rastgele veya kuytu yerlere dışkılarını yapabilmektedirler. Evde yaşayan insanların bu dışkılara farkında olmadan temasları söz konusu olabilir. Bu durum sağlık açısında tehlikeli boyuta gelebilir. Özellikle evde küçük çocuk varsa bu tehlike daha da büyüktür. Sokakta köpeğiniz ile gezerken ise bir arkadaşınıza denk geldiniz iki dakika sohbet ettiniz. O anda köpeğiniz oraya dışkılarsa arkadaşınıza ve çevreye mahcubiyet olur ve siz o dışkıyı bir şekilde oradan kaldırmak zorunda kalırsınız. İşte bu durumlarda piqapoo en iyi çözüm.

Rahatlığı

İster evde olsun ister sokakta köpeğiniz dışkısını rastgele yere bırakamamış olacak, piqapoo içerisine yapmış olacak ve bunu kimse fark bile etmeyecektir. Siz sadece bu piqapooyu alıp çöpe atacaksınız. Piqapoo kullanmadığınız zamanlarda çevrede kimse yoksa gizlice kaybolmaya çabalarsınız. Ama kalabalık bir yerde iseniz yapacak bir şey yok elinize alacağınız bir şey ile köpeğinizin oraya yapmış olduğu dışkıyı bir şekilde alarak orayı temizlemek zorunda kalacaksınız. Bu durumlar için piqapoo olmazsa olmaz durumundadır.

Yapısı

Piqapoo Nedir?

Piqapoo köpek boyutlarına göre büyük ve küçük olarak iki çeşit üretilmektedir. Bu köpeklerin kilo yapısına göre belirleniyor. Piqapoo üretilirken kullanılan köpeği rahatsız etmemesi için yumuşak malzemelerden üretilmiştir. Üretime geçmeden öncede yüzlerce köpek üzerinde test kullanımları yapılmış hepsinden olumlu sonuçlar alındıktan sonra üretime başlanılmıştır. Piqapoo torba bölümü içerisindeki pisliği göstermeyecek şekilde üretilmiştir. Köpeğiniz ilk başlarda huysuzluk yapabilir ama kısa sürede alışacaktır. Piqapoo içerisi köpeğinizin dışkısı ile dolduğunda size sadece özel tutma yerinden tutarak çıkarmanız ve çöpe atmanız kalır. Köpek sahipleri ilk kullanımda köpeğime acı verir mi veya bir ağırlık oluşturur mu endişelerine kapılabilirler. Bu endişelere hiç kapılmalarına gerek yoktur. Çünkü piqapoo çok hafiftir ve üretiminde kullanılan yumuşak plastik malzemeler her hangi bir acı vermezler. Piqapoo sayesinde köpeğinizle gönül rahatlığı içinde istediğiniz yerlerde gezebilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER