arama

Petit Tavuk Göğsü Ve Peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Petit Tavuk Göğsü Ve Peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

Evlerde bizler ile köpekler ile en iyi başlangıç onlara huzurlu ve güvenli ev hazırlamakla olur. Köpekler ev ortamına güven ve huzur içinde alışması onların daha iyi ve sağlıklı olarak yaşaması demektir. Köpekler için sahipleri sorumluluk almalı ve onlar için elinden geleni yapmalıdır. Köpekler ev ortamına alışması ile artık yavaş yavaş eğitim vermeye başlanır. Özellikle ödül ceza sistemi eğitimler içinde en etkili olanıdır. Bunun için köpeğinizin davranışları ile ödül ceza sistemi çalıştırabilirsiniz. Köpekler en iyi davranışı öğrenmek için dene yanıl yöntemi ile sürekli çalışmaktadır. Bundan dolayı uygun davranışlarda köpeğinize ödül verip onun sürekli olarak doğru davranışlarda bulunmasını sağlasınız. Köpekler çok hareketli canlılar olduğundan doğru davranış sonucunda ödülünü hemen verin ki ödülü neden aldığını anlasın.

 

Köpekler ev ortamında yumuşak ve huzurlu bir yatak olmalıdır. Ayrıca mümkünse köpeğiniz için onun kullanımında olacak ve içeriği kimsenin girmeyeceği bir oda olmalı köpeğiniz orada vakit geçirmeli ve huzurlu olmalıdır. Köpekler çok hareketli canlılar olduğundan onları arada kontrol etmeliyiz, masaj yara gibi vücudunda yara, toplama gibi bazı detayları elimiz ile kontrol ederek bakmalıyız. Köpeklerin patileri hassas olduğunda arada kontrol edilmesi gerekmektedir. Patilerine batan bir cisim olur ve canları yanar. Köpeğiniz masaj gibi oynamanızda tepkisi önemlidir canı yanıyor gibi bir tepkisi varsa veteriner hekime başvurulmalıdır. Köpekler senede 2 sefer tüy değişimi yapar bunun için banyo düzeni olmalı ve tüylerin taranması çok önemlidir. Banyo için özel ilaçlı şampuanlar kullanılması gerekir yıkanma esnasında gözlerine ve kulaklarına su kaçmamasına dikkat edilmelidir. Köpeklerde tüy ve deri sağlığı için banyo ve tarama işlemi çok önemli bir faktördür. Aşılarının yapılması ve veteriner hekim tarafından künyesinin verilmesi önemlidir.

 

Köpeklerde tuvalet eğitimi sahiplerinin zamanı belirlediği zamanlarda dışarıda yapılması suretiyle alışkanlık yapar ve köpeğinizin tuvaleti geldiğinde kapıda dışarıya çıkmak için uğraşır hem tuvalet hem dışarda egzersiz yapması için iyi bir fırsat olur. Köpekler egzersiz yapmaları gerekmektedir. Almış olduğu enerjiyi yakmaları için bu egzersizler onların sağlıklı yaşamaları için önemli bir çalışmadır. Köpeklerin beslenmesi ve mama seçimi onların sağlıklı yaşamaları için gerekli bir sorumluluktur. Mama seçiminde yaş, ırk ve kilo önemli yer tutar. Uygun mama için içerisinde et oranı yüksek olmalı ve etin kaynağının belli olması çok önemli ve sağlık açısından ölü hayvan veya hayvansal gıdalar olamaması gerekmektedir. Bu tür mamalar asla köpekler için iyi bir beslenme seçimi olmaz. Ayrıca mamada dengeli fosfor, magnezyum olmalıdır. Mama içerisinden karbonhidrat olmalı protein ve vitaminler olmalıdır. Dengeli ve sağlıklı beslenmesi için bunların olduğu mama seçilmelidir. Köpeklerin sağlıklı yaşaması sahiplerinin tercihleri ile alakalı olduğu için iyi düşünülmeli ve mama seçimi yapılmalıdır.

 

Petit tavuk Göğsü ve peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi mama içerisinde çok lezzetli ve insanların tüketebileceği kalitede tavuk göğüs eti sindirilebilinir şekilde parçalanmış ve kaliteli peynir ve somon balığı ile harmanlanmış küçük ırk köpekler için enerji deposu konserve mamadır. Mama içerisinde saf doğal malzemeler kullanılmış olup dengeli fosfor ve iyot bulunmaktadır. Protein ve vitaminler ile köpeklerin ihtiyacı olan enerjiyi verir. Et oranı %50 Protein oranı %40 olan tam anlamıyla köpeklerin ağız tadıyla tüketeceği tavuk ve etin eşsiz lezzeti soslar ile karıştırılmış mamadır. Doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmamıştır.

Petit Tavuk Göğsü Ve Peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi

Petit tavuk Göğsü ve peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi tüm marketlerde pet shoplarda ve web sitesi üzerinde satış yapan her online mağazalarda bulunmaktadır. Farklı çeşitleri ile kaliteli ve sağlıklı beslenme alışkanlık için küçük ırk köpeklerde kullanımı uygun fiyat açısından ödeme açısından avantajlı mamadır. Köpekleriniz için uygun olan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandıran mama seçmek gerekir. Bunun için Petit tavuk Göğsü ve peynirli Küçük Irk Pouch Köpek Konservesi uygun bir mamadır.