arama

Nd Meyveli Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Nd Meyveli Köpek Maması

Köpek mamaları markalarının ürettiği çeşitlerin içeriğin de meyve kullanılan çeşitler lezzet olarak üstün lezzete sahip olduğu gibi vitamin olarak da zengindir. Bu tarz da üretilen mama çeşitlerinin en çok tercih edilen çeşitler ND köpek maması markasına aittir. ND meyveli köpek maması çeşitleri hakkın da bilgi verelim.

 

Farmina ND Tavuk etli ve narlı düşük tahıllı köpek maması, 1 ila 7 yaş arası köpekler için üretilmiştir. Bu köpek mamasının 12 kg’lık paketine 216, 00 TL ödersiniz ve yanında da köpek şampuanı hediyesine sahip olursunuz. farmina ND İtalyan bir köpek maması markasıdır. İçeriğin de taze kemiksiz kuzu etinin yanında kurutulmuş tavuk eti, kılçıksız buğday, tavuk yağı ve yulaf, kurutulmuş yumurtanın tümü, ringa balığı taze olmasına dikkat edilerek, balık yağı, bezelye lifi, kurutulmuş elma, nar tozu ve daha birçok meyve çeşidi vardır. çeşiTLi vitamin ve mineraller sahiptir. Yetişkin köpeklerin damak zevkine göre lezzet seviyesi üstün ve yetişkin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içerir. Yetişkin bir köpeğin günlük aktivitesi için gerekli olan enerji seviyesine de sahiptir.

 

Farmina ND balık ve portakal düşük tahıllı köpek maması, 12 kg’lık pakette 204, 00 TL fiyata satılır. Bu çeşidin yanında da şampuan hediyesi vardır. İçeriğinde düşük oranda tahıl kullanılarak, balık ve portakal kullanılarak üretilmiş 1 ila 7 yaş arası köpeklere verilebilecek yetişkin köpek mamasıdır. % 30 oranın da ham proteine sahip olduğu gibi, vitamin ve mineral açısından oldukça zengin bir mamadır.

 

Farmina ND Balıklı Düşük tahıllı Büyük ırk Köpek maması, şampuan hediyesi ile birlikte 12 kg’ lik pakeTLer de 204, 00 TL fiyata satılır. İçeriğinde et olarak balık bulunur. Meyve olarak, portakal, frenk üzümü, kurutulmuş elma ve toz yaban mersini bulunur. % 30 oranında ham protein içerir ve büyük ırk köpeklerin kullanımı için idealdir.

 

Farmina ND Tavuk – Nar D – tahıl büyük ırk köpek maması, yanında şampuan hediyesi ila beraber 12 kg’lık paket sahip olmak için ödeyeceğiniz miktar 204, 00 TL’ dir. En seçici köpeklerin bile zevkle yiyeceği üstün lezzete sahip büyük ırk köpekler için formüle edilerek üretilmiş bir köpek maması çeşididir. Yapımın da kemiksiz tavuk etinin yanın da kurutulmuş tavuk eti de kullanılmıştır. Ayrıca düşük oran da tahıl ve ringa balığı kullanılmıştır. Meyve olarak kullanılan çeşitler, kurutulmuş elma, frenk üzümü, kurutulmuş tatlı portakal, nar tozu ve toz halin de yaban mersini kullanılmıştır. Vitamin ve mineral açısından zengin olan mama, büyük ırk köpekler için tam ve dengeli bir beslenme sağlar.

Nd Meyveli Köpek Maması

ND Düşük tahıllı kuzu ve yaban mersinli yetişkin köpek maması, 2, 5 kg’ ı 72, 90 TL fiyata satılan bir mamadır. Yetişkin köpekler de diyabet ve obezite hastalığını önlemek için tasarlanarak üretilmiştir. Protein değeri için yüksek kaliteye sahip kırmızı et olarak kuzu eti seçilmiştir. İçeriğinde ki yaban mersini sayesin de vitamin ve doğal antioksaidan kaynağıdır ve yaşlanma etkilerini geciktirerek kalp sağlığını koruma özelliği vardır. Ayrıca kolay sindirilme özelliğine sahip hayvansal yağ içerir. İçeriği de ki tahıl işlenmemiş tahıldır. Dengeli oranda vitamin ve mineral içerir. Köpeğin vücudunda ki yağ oranını dengelemek amaçlı şifalı bitkiler kullanılmıştır. ND meyveli köpek mamasının başka mamadır. Çeşitleri de mevcut olmak ile beraber köpeklerin aktivite ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duydukları enerji seviyesine sahiptirler.