arama

Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu

Naturea firması 2010 yılında kurulmuş olup tüm hayvan severlerin ilgisini toplamayı başarmış bulunmaktadır. Bu durum sayesinde gün geçtikçe kendini yenileyen firma olmayı başarmıştır. Naturea firmasının ürettiği mamalar tahılsız ve az tahıllı mamalar olarak evcil hayvanların tüm besin gereksinimlerini ve alması gereken vitaminlerin hepsinin kapsadığı bir mama firmasıdır. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.  Köpeğinizin veya kedinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea mamaları, beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.

 

Naturea mamaları %60 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir, aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır! Naturea mamaları için her bir içerik özenle seçilir ve besin kalitesini garanti altına almak adına analiz edilir, böylece dostunuza lezzetli bir mama sunar.  Kedi ve köpeğinizi yüksek kaliteli proteinler, antioksidanlar, amino asitler, yağ asitleri ve şifalı bitkiler ile korur. Taze tavuk ve taze somon, lezzetli elma, havuç, domates ve ıspanak ile Naturea mamaları lezzetli ve kaliteli bir besin kaynağıdır.

 

Açıldığı yıldan bu yıllar itibaren süre gelen mamaları ile yaklaşık olarak 30 u aşkın ürünleri bulunan mama firması Naturea %100 doğal besinler üreterek aynı zamanda bu mamalar sayesinde birçok dalda ödül almıştır. Portual vencedor 2012 yılında aldığı ödüldür. Bir sonra ki ödülü ise Bgreen Inovation Award olarak almış bulunmaktadır. Bu durum da birçok dalda ödül almaya hak kazanan firma, Tarihe adını en doğal ürünler ile mama üreten bir firma olarak yazdırmıştır. Nature firmasının üretmiş olduğu mamalar şunlardır: Naturea Grain Free, Regional, Lands cat & kitten, Light & senior, Growth, AtlanticaNaturea Naturals, Adult chicken, Puppy chickenNaturea Wet Foods for Dogs, Tuna & Salmon, Turkey Naturea Wet Foods for Cats, Chicken, Chicken with rabbit, Tuna & chicken, Tuna with prawns gibi birçok dalda ürünü bulunmaktadır. Naturea firması paketinden anlaşılacağı gibi %100 doğal besin kaynaklarından elde edilmiştir.

 

Naturea firmasının ürettiği çoğu üründe dondurulmamış taze kuzu etleri mısır buğday soya glüten içermemektedir. Ayrıca taze ve doğal içeriklere sahiptir. Elma, havuç, kabak, ıspanak, yaban mersini, kızılcık, deniz yosunu, yuka, esmer pirinç, keklik otu, biberiye, maydanoz, ada çayı gibi birçok besin kaynağı yüksek olan gıdalar kullanmaktadır. Genellikle 2 kg ve 12 kg olarak satışta olan mamaları iade garantisi de bulunmaktadır.

 

Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu mamasının içerisin de ise %41 dondurulmamış taze somon eti bulunmaktadır. Ayrıca her ürünün de olduğu gibi mısır, buğday, soya, glüten içermemektedir. 2 kg ve 12 kg gruplarında satılmaktadır. Bu şekilde satılmakta olan mamalar haricinde açık olarak satışı yoktur. Birçok pet shop kaliteli mama diyerek ucuz mamaların açıklarını sattığı için bu durumlara hassasiyet göstermeniz de fayda vardır. Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu mamanın deneme boyu olarak 375 gramlık bir şekilde de satılmaktadır.

Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu

Bu 375 gram olan mamayı denedikten sonra köpeğinizin başka herhangi bir mama yemeyeceğini siz de göreceksiniz. Paketin arkasında hangi köpek ırkının nasıl kullanması gerektiği yazıyordur. Oralardan ve veteriner hekiminizden destek alarak gelişimini etkilemeyecek şekilde mamasını belirli aralıklarla kullanmasında fayda vardır. Sebebi ise konserve mamanın içerisinde ki gıda desteklerinin kaliteli ve güvenli bir şekil de hazırlanıyor olmasıdır. Naturea Tahılsız Köpek konservesi Tavuk, Ton ve Somonlu konservenin fiyatı 11,80 ile 14,30 arasında değişkenlik göstermektedir.