arama

N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması

N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması

Köpekleri kim sevmez ki? Cinsi, ırkı ne olursa olsun köpekleri sevmeyen yoktur herhalde. Köpeklerin bakımı da ayrı bir özen gerektirir. Özellikle beslenmeleri çok önemlidir. Sağlıklı beslenen bir köpek her zaman sağlıklı olur. Köpeğimizin beslenmesine çok dikkat ve özen göstermeliyiz. Günümüzde köpeklere özenle yapılan birçok mama bulunmaktadır. Köpeğimizin cinsine göre mama üreten firmalar bulunmaktadır. Her köpeğin damak tadına uygun yapılmış mamalar vardır. Bu mamalar köpeğimizin sağlıklı gelişimi için üretilmiştir. Mama üreten firmalar bu konuda her geçen gün daha da fazla ileri gitmektedir.Yetişkin bir köpek için ayrı, yavru köpekler için ayrı üretilen mamalar her geçen gün fazlalaşmaktadır. Köpeğimizin en sağlıklı şekilde büyümesi için bizde köpeğimizin hem damak tadına hem de sağlığına yarar mamalar kullanmalıyız.

 

( Naturel&Delicious )  N & D Yaban Domuzlu ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması köpekler için üretilmiş kuru mamadır. N & D bir İtalyan ürünüdür. Mama köpeklerin metabolizmasına, doğasına ve damak tadına uygun şekilde hazırlanmıştır. Etoburların beslenmesinde altı anahtar ilkeye dayanır.

 

1 ) Az oranda karbonhidrat.

2 ) Belirli özellikleri olan şifalı bitkiler.

3 ) Tamamen tahılsız olması.

4 ) Kolay asimile edilen hayvansal yağlar.

5 ) Yüksek kalitede taze meyve ve sebzeler, Mineral ve Vitaminler.

6 ) Taze etten elde edilen yüksek protein. Bu altı anahtar ilkeye uygun yapılmış bir mamadır. Basit ama etkili oranda besin dengesine sahiptir.

 

Mamamızın içinde bulunanlar: Kurutulmuş yaban domuzu eti 20, kemiksiz ve taze yaban domuzu eti 22, kemiksiz taze tavuk eti, patates, kurutulmuş tavuk yağı, tavuk eti, balık yağı, kurutulmuş balık, bütün yumurta, kurutulmuş bitkisel lif, bezelye, kurutulmuş yonca unu, kurutulmuş havuç,fruktooligosakkarid,inulin,mannanoligosaccharides, kurutulmuş elma 0. 5, ıspanak tozu, tatlı portakal, nar tozu, kurutulmuş siyah frenk üzümü tozu 0.3,Psyllium 0. 3, sodyum klorür, kızılcık tozu, zerdeçal kökü 0.2, bira mayası,glukozamin,kondroitin sülfat bulunur.

 

İçeriğindeki besin katkı malzemeleri ise: E vitamini alfa – tokoferol 91 600 mg, 1500 IU D3 Vitamini, 15000 IU A Vitamini, 150 mg C vitamini, 37.5 PP Vitamin, 15 mg Pantotenik asit, 7.5 mg B 2 Vitamini, 6 mg B6 Vitamini, 4.5 mg B1 Vitamini,  K3 MSB 53 Vitamini 1.5 mg, 0,38 H Vitamini,Folik asit 0,45 mg, 0.1 mg B12 Vitamini, 2500 mg kolin klorür,Lutein 5 mg, 1.5 MG Beta_ Karoten, 910 mg Zn _ Çinko HidroksiMetionin, 380 mg HidroksiMetiyonin, 250 mg GlisinHidrat,Bakır, Demir, Manganez Şelat, 88 mg Se Hidroksi, 0.80 mg Selenomethionine, 3000 mg DL_Methionine, 1000 mg Taurin, 300 mg L_Karnitin ve duyusal katkı maddeleri bulunmaktadır.

N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması

 

N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması köpeğiniz için en uygun köpek mamasıdır. Her türlü köpek maması üretimin de bulunan  N& D mama firması köpeğiniz için en sağlıklı ve güvenilir kaliteli mama seçimidir.  Bunun İçin ilk başlanan köpek mamasına n&d mama ile başlanılması en mantıklı seçim olacaktır. Köpeğiniz mama konusun da güvenilir ellerde ve lezzetin keyfini çıkarırken sizin de içiniz çok rahat olacaktır. N & D Yaban Domuzlu Ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Medium Orta Irk Köpek Maması Hemen hemen her petshoptan ve veteriner kliniğinden ulaşmanız mümkündür.