arama

N & D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

N & D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin köpekler büyüme evrelerini tamamladıkları için daha az beslenme ihtiyacı duyarlar.  Bitkisel gıdalar içeren mamalar ile beslenen köpekler daha sağlıklı olmaktadır.  Köpeğimize iyi mama seçimi yapmalıyız.  Çünkü sağlıklı ve doğru mama ile beslenen köpek diş sağlığı, tüylerindeki parlaklık ve canlılık sebebiyle çok önemlidir.  Mama seçerken ilk önce muhakkak bir veterinere hangi ne tür ve köpeğimize hangisi daha uygun onun için ideal kaliteli mama hangisidir öğrenmeliyiz.  Köpekler etobur hayvanlardır.  Fakat günümüzde biz insanlar ile içi içe yaşadıkları için bizim gibi de beslenebiliyorlar.  Köpeğimizin ırkına yasına kilosuna uygun mamalar almalıyız.  Yanlış mama seçimi köpeğimizde bazı sağlık problemlerine neden olabilir.

 

Köpekler 1 yaşa kadar yavru, 7 yaşa kadar yetişkin, 7 yaş üzeri ise yaşlı olarak kabul edilir.  Peki, neden N & D düşük tahıllı kuzu etli yaban mersinli yetişkin köpek maması kullanmalıyız? Düşük şeker bulunması köpeklerin obezite riskini ortadan kaldırmaktadır.  İçindeki vitamin, mineral, et ve tahıllarıyla köpeğimizin sağlıklı beslenmesine neden olur.  Taze eti ile yüksek protein içerir.  Taze sebze ve meyveler kullanılmıştır. Şifalı birçok bitki bulunmaktadır.  N & D düşük tahıllı kuzu etli yaban mersinli yetişkin köpek maması en kaliteli besinlerden ve köpeğinizin damak tadına uygun şekilde üretilmiştir.

 

N & D düşük tahıllı kuzu etli yaban mersinli yetişkin köpek maması: Taze kuzu eti, kurutulmuş kuzu eti, yulaflar, kılçıksız buğday, taze ringa balığı, kurutulmuş yumurtalar, kurutulmuş ringa balığı, balık ve hayvansal yağ, kurutulmuş havuçlar, bitkisel bezelye lifi, kuru pancar küspesi, kurutulmuş şifalı bitki unu, yaban mersini tozu, mannan _ oligosakkaritler, kurutulmuş elma, nulin, kuru nar, fructooligosakkarid, kurutulmuş tatlı portakal, pisilyum, ıspanak tozu, sodyum klorür, frenk üzümü tozu, zerdeçal kökü, kuru bira mayası, glukozamin, kadife çiçeği tozu, kondroitin sülfat içerirken besleyici ilave olarak ta A vitamini, D 3 Vitamini, E Vitamini, C Vitamini, Niasin, Pantotenik asit, B 2 Vitamini, B 1 Vitamini, B 6 Vitamini, H Vitamini, B 12 Vitamini, Folik asit, Kolin klorür, Beta _ Karoten, Çinko şelat benzeri metiyonin hidroksilaz, glisin hidrat demir şelat, manganez şelat benzeri metiyonin hidroksilaz, Bakır şelat benzeri metiyonin hidroksilaz, selenometiyonin, DL _ Metiyonin, Taurin, L _ Karnitin bulunur.  Organoleptik ilaveler ise: Yeşil çay ekstresi 100 mg, Aloe vera ekstresi 1000 mg ve biberiye özü vardır.  Ayrıca Antioksidan olarak ta doğal kökenli zengin Tokoferol özü vardır.

N & D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Yaban Mersinli Yetişkin Köpek Maması

N & D düşük tahıllı kuzu etli yaban mersinli yetişkin köpek maması analizi ise: Ham protein % 28.  00, Ham Yağlar % 18.  00, Ham Lifler% 2.  90, Ham Kül 8.  20, Kalsiyum 1. 40, Fosfor 1.  10, Omega _6 % 3. 30, Omega _3 % 0. 90, DHA % 0. 50, EPA % 0. 30, Glukosamin 1200 mg /kg, Kondroitin 900 mg /kg ‘dir.   N & D düşük tahıllı kuzu etli yaban mersinli yetişkin köpek maması ile köpeğinizin daha önce kullanmış olduğu mamasını karıştırarak veriniz.