arama

Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması

Bütün Canlıların yaşamlarını rahat bir şekilde sağlık problemleri olmadan sürdürebilmeleri için, gelişmeleri için, verimde bulunabilmeleri için ve enerji ihtiyaçlarını sağlamak için dışarıdan alınması gereken besinler bulunmaktadır. Kitaplar da yazan bilgilere göre Yem maddelerinin en küçük birimini oluşturan maddelere besin maddesi denmektedir. Yemlerin içerisin de bulunan besin maddeleri kimyasal yapılarına göre belirli gruplar halin de 5 ayrılmaktadır.

 

 

Karbonhidratlar, proteinler, lipitler, vitaminler ve mineraller olmak üzere 5 e ayrılır. Yem maddeleri değişen oranlarda ve çeşitlilikte besin maddesi içerebilir. Yemler de bulunan besin maddelerinin hayvan türlerine göre kullanım etkinlikleri değişmektedir. Bu nedenle konunun iyi anlaşılması bakımından besin maddelerinin hayvan besleme bakımından hayvan türlerine göre vücutta uğradıkları işlemlerin iyi bilinmesi gerekmektedir. Özellikle yavru köpeğiniz varsa ilk işiniz bir veteriner hekim ile tanışmaktır. Sizin küçük dostunuza veteriner hekim harici hiç kimse ne kadar mama verilmesi gerektiğini bilemez. Özellikle yavru köpeklerin doyma hissi ilk aylarda oturmadığı için hemen doymaya bilirler siz yemek yerken size bakabilirler. Ayrıca yemek yedikçe daha çok yemek isterler. Mide kaslarının oluşmamasından dolayı her mamayı hemen yiyebileceklerini düşünürler.

 

Minik dostunuz da dahil olmak üzere yavru Köpekler ırklarına göre belli başlı özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklere uygun bir şekilde beslenmeleri oldukça ileri de doğabilecek olası rahatsızlıkların önüne geçmenize sebep olacaktır. Bu sebepten dolayı bir yavru köpek edindiğiniz andan itibaren köpeğin bütün sorumluluğu siz sahibine aittir. İyi araştırmak iyi bilgi sahibi olmak bu hususta çok önemlidir.

Verilen kuru mamanın zaman ile sıkılmsı ile birlik de köpeğinize Ara sıra özel ve daha kaliteli mamalar tercih edip onu ödüllendirebilirsiniz. Örneğin ara ara verilecek olan ödül mamaları ya da Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması ile köpeğinizin bazı komutlara bile yavaş yavaş alıştığını göreceksiniz. Bu durum da köpeğinizin ilk başta verilen kuru mamadan artık vazgeçmek gibi bir durum söz konusu olmadan dönem dönem verdiğiniz mama ile eğitimine destek sağlayacağınız bir gerçektir. Bu durum da köpeğiniz için ara ara verdiğiniz Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması İle onun bu lezzetli mamadan vazgeçmediğini siz de göreceksiniz.

 

 Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması   

 

İçeriğin de öncelikle sığır eti ve Biftek bulunan konserve mamanın içerisin de şeker oranı oldukça azdır. Ve bu yaş mamalar da en çok dikkat edilmesi gereken durumdur. Bu durum ile siz başa çıkabilirsiniz. Köpeğiniz için aldığınız her ürünü en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir. Sebebi ise bunun takibini en iyi sizin ve varsa veteriner hekiminizin yapabiliyor olması sizin daha rahat ve huzurlu bir hayat geçirmenize yarayacaktır.

Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması

Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması doğru ve dengeli beslenme planı uygulayarak yüksek bir verim elde etmek, diğeri ise hayvanların beslenmesi amacıyla kullanılacak yem maddelerini en ucuz ve en yararlı bir biçim de sağlamaktır. Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması her petshop da bulunduğu gibi her veteriner kliniğin de de bulunur. Bu durum da artık siz de elinizin altın da olan bu konserve mamaya ulaşmak ile en doğru seçimi yapmış olursunuz. Miglior Gatto Sığır Etli Biftekli Köpek Konserve Maması fiyatı 2,50 ile 3,30 civarın da bir miktar da sizin satışınıza sunulmuştur. Ara da vereceğiniz konserve mamaların içerisin de ki kalite tartışılmadan bu mamayı sokak da ki ev sahibi olmayan hayvanlara da vermeniz mümkündür.