arama

Mama Fiyatları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Mama Fiyatları

Mama Fiyatları

Kedi olsun köpek olsun artık çok yoğun bir biçimde evlerde beslenmekte. Evde hayvan beslemek sıkıntılı bir durumdur. Bahçeli eviniz var ise daha kolaydır hayvan beslemek. Beslediğiniz hayvanın günlük bakımı, günlük egzersiz ihtiyacını karşılamanız lazım. Bakımını üstlenip sorumluluğunu aldığınız hayvanı en iyi şekilde ihtiyaçlarını karşılamanız lazım. Hayvanların türüne cinsine yaşına göre beslenme ihtiyacını karşılamak için en iyi yol mama ile beslemektir. Sahip olduğunuz hayvan türüne ve yaşına göre bir mama seçtiğiniz takdirde hayvanın bütün gıda ihtiyacı karşılanır. Piyasa da kedi köpek maması üreten oldukça fazla firma bulunmaktadır. Burada en çok tutulan kedi köpek maması firmalarının ürünlerinin bir kısmından ve bunların fiyatlarını yazalım.

 

Yüksek enerji ihtiyacı olan yetişkin bir köpek sahibi iseniz, köpeğinizi Goody Yüksek enejili köpek maması ile besleyebilirsiniz. Bu mamanın 15 kg’ lik paketinin satış fiyatı 49, 00 TL’ dir. 1 yaş üzeri olan tüm yetişkin köpeklere verilebilen % 100 doğal bir köpek mamasıdır. Yüksek enerjili köpeklerin ihtiyacını karşılamak için proteinler içerir.

 

Yavru bir köpek sahibi iseniz SpectrumPuppy 32 yavru köpek maması kullanabilirsiniz. Bu köpek maması yavru bir köpeğin gelişmesi için gereken besin değerlerini içeren bir mamadır. 12 kg’ lık bir paketi de 124, 90 tl’ ye alabilirsiniz. % 32 protein içeren bir kuru mama çeşididir. Yavru köpekler için tam ve dengeli bir mamadır. Yavru köpeklerin hafıza gelişimi için idealdir.

 

Büyük ırk cins bir yavru köpeğiniz var ise yüneSpectrum marka, Büyük ırk yavru köpek maması kullanabilirsiniz. 12 kg’ lık paket yine aynı şekilde 124, 00 tl’ dir. Büyük ırktaki yavru köpekler için özel olarak geliştirilmiştir. İdeal kas gelişimi için kullanımı iyidir. Hafıza gelişimi ve sindirim sistemi için özel formüle edilmiştir.

 

Yetişkin köpekler için çok tercih edilen markalardan biri olan Reflex markasının Balıklı & Pirinçli köpek mamasıdır. 91, 69 tl’ ye 1,5 kg’ si bonus olan 16,5 kg olan paketi alabilirsiniz. Yetişkin köpekler ihtiyaç duyduğu proteine sahip bir mamadır. sahip olduğu aroma ile köpeklerin çok sevdiği bir lezzete sahiptir.

 

Sahip olduğunuz evcil hayvanınız bir kedi iseve sahip olduğunuz kedi yetişkin bir kedi ise Goody Etli kedi maması ile kedinizi besleyebilirsiniz. Goody etli kedi mamasının 15 kg’ likpaketinin satış fiyatı 53, 00 TL’ dir. Yetişkin bir kedinin tüm gıda ihtiyacını bu mama ile karşılayabilirsiniz.

 

Kediniz kısır bir kedi ise ona uygun bir mama ile kedinizi beslemeniz gerekir. Bu durumda olan kedinizin gıda ihtiyacı için Royal Canin Sterılısed 37 kısır kedi maması çeşidini kullanabilirsiniz. Bu mamanın 15 kg’ lik paketi 308, 50 TL’ ye alabilirsiniz. Kümes hayvanının etinden yapılmış bir kedi mamasıdır. Kısırlaştırılan kedi cinslerinde kilo problemi ve mesane taşı sorunu çok yaşanır. Bu sorunlara karşı kullanabileceğiniz bir mamadır. Vitamin ve mineral açısından da oldukça zengin bir mama çeşididir.

 

Yetişkin ama hassas yapıda bir kediniz var ise kedinize gıda ihtiyacı için Lavital Somon Balıklı ithal hassas kedi maması verebilirsiniz. Bu mamanın 12 kg’ lık paketine ödeyeceğiniz mebla 108, 50 TL’ dir. % 100 doğal içerikli bir mamadır. Sindirim ve deri hassasiyeti yaşayan kediler için kullanılacak tam ve dengeli bir mama çeşididir.

Mama Fiyatları

Yavru bir kediniz var ise Royal Canin Kitten yavru kedi maması kullanabilirsiniz. Bu mamanın da 4 kg’ lik paketi 138, 50 TL’ dir. Yavru kedinin tüm gelişimini sağlayacak özellikte bir mama çeşididir.