arama

Köpek Ve Beslenme

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Ve Beslenme

 

Günümüzde artık çoğu evde köpek beleyenler bulunmaktadır. Köpek beslemek hobi ve eğlenceli gibi görünse de, aslında sorumluluk isteyen bir iştir. Köpeklerde bebekler gibi bakıma ve ilgiye ihtiyacı bulunmaktadır. Bunun için köpek sahiplerine çok iş düşmektedir. Köpekler yaşamları gereği dışarıda yaşayan canlılar olduğundan evlerde ilk bakımları için onları ev ortamına alıştırmak için yapılması gerekenler vardır. İlk olarak onların yaşamış olduğu evin güvenli olduğu ve onun evi olduğunu hissettirmek gerekir. Bunu yaparak köpeğiniz güvende hissederek eve alışır ve daha rahat eder sahipleri ile daha iyi iletişime geçer.

 

Köpekler için eğitimler önemlidir. İlk önce tuvalet eğitimi verilmesi gerekir, köpekler doğal olarak istemiş oldukları yere tuvaletlerini yaptıklarından evinizde istenmeyen bir yere yapması çok iyi görüntüler ortaya çıkmaz. Bunun önüne geçmek için tuvalet eğitimi verilmelidir. Köpek bakımı eviniz uygunsa bahçeli bir evde bakım yapılıyor ise sizlere tavsiyem kulübe alarak bu eğitimi vermenizdir. Lakin ev durumu uygun değilse dışarıda gezinti sırasında bu eğitim verilmesi gerekir.

 

Sadece tuvalet eğitimi değil köpekler ile iletişim için itaat eğitimleri verilmesi gerekmektedir. Köpekler ile sahipleri arasında anlaşmak için bu önemlidir. Köpeklerin bakışları ve sahiplerinin el işaretleri ile aralarında iletişim bulunur. Yaşamları boyunca köpekler ile aynı evde yaşayacak olmaları ve iletişim halinde kalmaları için bu tür eğitimler çok önemli olmaktadır. Köpeklerin konuşamayacak olduklarını düşündüğümüzde bu tür iletişim çok önemli oluyor.

 

Köpek sahipleri onların sağlıklı yaşamları için her şeyi yapmalı ve bu sorumluluk için asla bıkmadan yerine getirmelidir. Bunları yapmayacaklar ise köpek bakmak için evlerine almasınlar. Köpekler ter bezleri olmadığından dolayı sık banyo yapma ihtiyaçları yoktur fakat sende 2 sefer tüy değişimi olduğu için bu değişimi sağlıklı olarak yapmaları için düzenli banyo ve tarama işlemi yapılması gerekir. Köpeklerin çiğneme işlemi ve ağız diş sağlığı için bazı oyuncaklar almak mama kabında bunlar verilmesi onların ağız ve diş sağlığı için faydalı olmaktadır.

 

Köpeklerde beslenme köpek sahipleri için her zaman problem olmuş ve bu konuda çok canları yanmıştır. Maalesef kalitesiz ve ucuz mama tercihleri bu sorunları yaşamalarına sebeptir. Bu sorunları yaşamamak için kaliteli ve içeriklerinde taze et bulunan, vitamin deposu olan mama markalarını tercih etmeleri gerekir. Köpekler günlük yaşamlarında yapmış olduğu egzersizlerde enerji kaybetmektedir bunun için karbonhidrat içeren mamalar tercih edilmelidir. Mama seçimi çok önemlidir. Mama almış olduğunuz yerde bu önemi köpek sahiplerine aktarmalıdır.

 

Güngören Köpek Maması bizler köpeklerin sorunsuz, uzun ömürlü, sağlıklı yaşamaları için köpek sahipleri ile birlikte tüm sorumlulukları almış bulunuyoruz. İşimizi çok iyi biliyor ve köpek bakım, beslenmesini onların sağlıkları için kaliteli olarak yapmaktayız. Ürün gamımızda bulunan tüm mama markalarında bizlerde seçici davrandık ve içeriklerini kontrol ederek ilk olarak yüksek ve kaynağı belli, taze et tercihi yaptık. Asla et ve benzeri diyen mamaları Güngören Köpek Maması olarak ürün gamımıza almadık. Köpeklerin vazgeçemeyeceği lezzetli köpek maması markaları ile köpeklerin sağlıklı yaşamalarını sağlamak bizim onurumuz.

Köpek Ve Beslenme

Güngören Köpek Maması olarak uygun fiyat ve kaliteli markalar ile tüm köpek sahipleri beklemekteyiz. Kalite anlayışımız ile satmış olduğumuz ürünlerin denetimini yapmaktayız ve bu konuda ciddi olarak atılımlar yapmış bulunmaktayız. Sadece köpek maması satmak hedefimiz değildir. Bizler hem satış yapmak hem de kaliteli ürün satarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Köpekler için kaliteli kuru ve konserve mama ürünlerimiz ve köpeklerin ihtiyacı olan her ürün için bizleri tercih edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER