arama

Köpek Maması Kampanya

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Maması Kampanya

Köpek Maması Kampanya

Evinizde bir köpek besliyor iseniz, beslediğiniz köpeği de mama ile besliyor iseniz, mama ile köpek beslemenin oldukça maliyetli olduğunu hesaba katarsak, bu masrafı biraz olsun düşürmek için mama alırken kampanyalı ürünlerden tercih edebilirsiniz. Piyasa da satılan oldukça fazla köpek maması markası olduğu için kampanyalı ürün de çok fazla bulunmaktadır.

 

Köpek maması kampanya diyerek bir arama yaparsak karşımıza çıkan ürünlerden beli başlı öne çıkan isimlerden bir kısmından bahsedelim. Goody kuzulu ve pirinçli yetişkin köpek maması almak isterseniz, 15 kg’lık paketten alırsanız, yanında yine 15 kg’lık paket hediyesi ile 99, 00 tl’ ye sahip olabilirsiniz. Bu fiyatın yanında da yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyacını karşılamasının yanında lezzet olarak köpeklerin çok sevdiği bir lezzete sahip bir mamadır.

 

Pro Plan markasına ait olan yetişkin bir köpek maması olan Adultsensitive somonlu yetişkin köpek maması alırsanız, fakat 16, 5 kg ağırlığında ki paketten olacak. Yanında 50 TL değerinde olan 5 tane, her birinin ağırlığı 120 gr olan sütlü pres kemik hediyesi ile 229, 00 TL’ ye alabilirsiniz. 1 yaşından 7 yaşına kadar olan tüm ırklarda ki hassas yetişkin köpekler için üretilmiş olan bir mamadır. Gerçek somon balığının etinden üretilmiştir. Protein oranı % 30′ dur. Sağlıklı kas yapısının bozulmaması için ideal bir mama çeşididir.

 

Pro Plan köpek maması markasının Pro plan duo delice taze parça etli yetişkin köpek mamasının da 10 kg’ lık paketinden aldığınız takdir de yanın da 50 TL değerine sahip sütlü pres kemik hediyesi ile 168, 00 TL’ ye satın alabilirsiniz. İçeriğinde gerçek sığır eti kullanılmıştır. Etkin besin maddesi biftektir. % 20 protein değerine sahiptir. Gevrek olarak üretilmiş hassas olarak dilimlenmiş et dilimleri ile kıtır mama taneleri birleştirilerek formüle edilmiş olan mama lezzet olarak üst seviyededir.

 

Royal Canin köpek mamasının yetişkin köpekler için özel olarak formüle edip ürettiği mamanın yani, Royal Canin Maxi Adult 15 kg’ lık paketten alırsanız yanında değeri 25 tl olan 2 adet, her birinin içinde 8 tane olan ve bir tanesinin ağırlığı 100 gr olan kurutulmuş etleri, 196, 50 tl’ ye alabilirsiniz. Kümes hayvanı etinden yapılmış bir mama çeşididir. sağlıklı kalp fonksiyonları için bire bir olan bir mamadır. 15 aylık olan bir köpekten 5 yaşına kadar olan köpeklere verilebilecek bir mamadır. İçeriğinde olan doğal tatlandırıcılar sayesinde muhteşem bir lezzete sahiptir.

 

Britcarepremium kuzu etli ve pirinçli köpek maması tercih ederseniz, 15 kg ağırlığında ki paketin yanında 20 TL değerine sahip 7 tane küçük boy kemikle beraber sadece 134, 90 TL fiyata alabilirsiniz. Hassas köpekler için geliştirilmiş tamamen hipo alerjeni özelliktedir. Olan bu mama, alerjisi olan, gıda in toleransı yaşayan ve deri problemi olan köpekler için ideal bir mamadır. Mama % 24 ham protein değerine sahiptir. Mamayı kuru ve serin yerde muhafaza ederek yanında taze içme suyu ile köpeğinize veriniz.

Köpek Maması Kampanya

Lavital markasınındır. Köpekler için geliştirdiği LavitalPuppy Somonlu ithal yavru köpek mamasının 15 kg’ını 12 kg fiyatına 108, 50 TL’ ye alabilirsiniz. İçeriğindeki etkin besin maddesi somon balığı ve pirinçtir. Büyük ırkta yavru köpeklere verilirdir. Köpeklerin sağlıklı gelişimi için gerekli olan tüm besin maddelerine de sahiptir. % 30 protein oranına sahip olan bir mamadır. 2 aydan 15 aylık olan köpeklere verilebilir.