arama

Köpek Maması Hills

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Maması Hills

Köpek Maması Hills

Hills mamanın tarihi ile alakalı bazı bilgileri sizinle paylaşarak sizleri aydınlatacağız. 1929 yılında Dr. Mark Morris ve Sr edison, New Jersey’de dünyanın ikinci evcil hayvanlar için üretilmiş hastanesi olan raritan hayvan hastanesini açmış bulundu. Bu hayvan hastanesi o dönemin en güzel ve ilk hayvan hastanesi unvanını da almayı hak kazandı. Bu esna da bu hayvan hastanesi ile ilişkili olarak bire bir hayvanlarla ve hayvan sahipleri ile muhatap oldu. Bu saye de 1948 yılında prescription diet K/D yi çıkardı. Böbrek rahatsızlığı olan evcil hayvanlar için üretilmiş dünyanın ilk konserve reçete mamasını çıkarttı. Ardından 1949 yılında ise prescription diet r/d mamayı kedi ve köpekler de obezite rahatsızlığının tedavisin de kullanmak adına çıkarttı.

 

Bu mama obezite tedavisinde o yıllar da ve hala günümüz de çığır açan veteriner hekimlerin bile hayranlıkla kullandığı tek mama olarak tarihe adını kazıdı. 1951 yılında topeka kansas’ta kurulan ve o dönem çığır açmış bir araştırma laboratuvarı açmıştır. Mamaların genel özellikleri hayvanlar üzerin deki etkileri hep o laboratuvar da uygulanıp hayata geçiş yapıyormuş.

 

1979 yılının ortaları gibi sağlıklı ve yaşı geçmiş yaşlılık evresinde olan hayvanlar için ilk kez geliştirilen hills science diet senior mamayı çıkarmıştır. Bu mama sayesin de yaşlı köpekler kilo verme açısından ve olan kilolarını koruma konusun da sabit kalabiliyorlar.

 

Bir kaç yıl sonra ise light mamayı siz hayvan severler ile tanıştırdı. prescription grupları olan mamalar ile de tanışmanız bir hayli zamanınızı almadan gerçekleştirildi.

 

Köpek maması hills zamana karşı olan geliştirici özelliği ile 2001 yılında prescription diet B/d yaşı geçmiş dostlarınızda belirli bir yaş aralığından sonra yaşlı köpekler de yaşa bağlı olarak davranış değişikliği gösteren dostlarımız da bu değişiklileri iyileştirdiği kanıtlanmış tek mama olarak çıkarıldı. 2003 yılında evcil hayvanlar için açtığı araştırma laboratuvarından ilk kez yeni hills duyu merkezi oluşturuldu.2004 yılında evcil hayvanlar için gen ekspresyonuna dayanarak ve besinsel yenilikleri daha yakın takip edip geliştirmek adına yeni nutrigenomik laboratuvarı ve araştırma departmanını açtı.

 

Aradan dört yıl geçtikten sonra ki dönem de ise 2008 yılında prescription diet mama j/d mamayı çıkarttı bu mama köpeklerde 21 gün kadar kısa bir sürede hareketliliği arttırdığı ve geliştirdiği klinik olarak kanıtlanmış bir mama olarak piyasaya çıkarttı. 2010 yılında ise evcil hayvanların kedi köpek gibi temel sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına özel olarak formüle edilen hills science plan vetessentials nutrition mamasını çıkarttı. 2012 yılında ise hipertirodizmi olan kedilerde özellikle kedilerin bu rahatsızlığınındır. Tedavisi için kullanılan ve çığır açan prescription diet y/d mamayı çıkarttı. 2013 yılında nutriginomik teknolojiler ile formüle edilen kilo kaybı kontrolü maması prescription diet metabolic advanced weight solution revolutionary mamasını satışa çıkarttı.

Köpek Maması Hills

 

hills köpek maması kalitesi tüm dünya çapında ödül almış bütün mutfak kliniklerinin açısından ödül almış ve günümüz de hala bir seminer düzenlendiğin de devamlı ve düzenli eksiksiz hills köpek mamasının kullanımının önemi anlatılmaktadır. Bu mama ile köpeğinizin gelişimini kısa sürede fark edecek ve kendinizi ona ayak uydurabilmek adına hazırlamış olacaksınız. Her dönemini sorunsuz ve sağlıklıdır. Bir şekilde geçirmesini istediğinizi için hills köpek maması ile köpeğinizin her geçen gün nasıldır. Değiştiğini ve geliştiğini kendi gözleriniz ile şahit olun. Aynı tür köpekler fakat biri hills kullanırkendir. Bir diğeri ise ekonomikdir. Durumlar açısından başka bir mama kullanıyorsa arada kidir. Sağlık durumu ve görünüm açısından kalitesi iki köpek arasında ciddi bir farklılık yaratır. Sağlıklı ve kaliteli günler için hills köpek maması