arama

Köpek Maması Düzce

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Maması Düzce

Köpeklerin sahipleri ile birlikte yaşaması bazen problemli olmaktadır. Köpek bakımı sorumluluk gerektiren bir iştir. Köpek almak ve sevgi göstermek onun sağlıklı yaşaması için yeterli değildir. Köpekler için sevgi ve şefkat gereklidir ama sadece bu yeterli olmaz. Onların eğitilmesi ve sağlıkları için gerekli önlemlerin alınması önemlidir. Köpekler evde bakım için öncelikle eve alışması gerekir ve evde köpeklerin kullanması için uygun yatak ve bazı gereçlerin mutlaka bulunması gerekir.

 

Onların bakımı zor olmakla beraber eğitici ve şefkatli olmanızı sağlamaktadır. Bebek bakımı gibi zor olan köpek bakımı dikkat gerektiren bir hobidir. Köpekler çocukların çok istemesi sonucunda alınarak evlerde beslenmesi başlar lakin köpeklerin beslenmesi için gerekli bilgilerin mutlaka köpek edinmiş olduğunuz yerlerden alınması gerekir. Bilinçli olarak köpek almak ve beslemek çok önemlidir. Köpeklerde bir canlıdır ve onlarında ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların karşılanması gerekir.

 

Eğitim köpeklerde önemli ve onların evde sahipleri ile birlikte problem olmadan yaşaması içindir. Köpeklerde eğitim sizler tarafından veya eğittim veren köpek merkezlerinden verilmektedir. Köpekler bu merkezlerde bütün eğitimleri almaktadır. Lakin sizlerde bu eğitimleri verebilirsiniz. Tuvalet eğitimi köpeklerin ev ortamında yaşamalarında temel eğitimlerin başındadır. Tuvalet eğitimi ile birlikte köpekler evde tuvalet yapmamaktadır. Eğitim verme şekline göre dışarıda verilmiş bir eğitimse gezinti sırasında tuvaletlerini yaparlar.

 

Tasma kullanımı köpeklerde güvenli bir şekilde dışarıda gezmelerini sağlar. Köpeğiniz dışarıda başıboş gezdiğinden istenmeyen olaylara sebebiyet verebilir. Bunun için tasma ile sizin kontrolünüzde gezmesi bazı problemlerin yaşanmasının önüne geçmektedir. Her ne kadarda köpekler dost canlısı olsa ve sosyal yönü güçlü olsa da doğası gereği dışarıdan gelebilecek tehditler için saldırgan olur ve koruma ihtiyacı duyar. Bundan dolayı tasma olayına alışılması gerekir.

 

Köpekler de eğitim sırasında mutlaka şımartılmadan verilmelidir. Asla köpeğiniz sizin yatağınızda uyumamalı ve kendi yatağında yatmalıdır. Asla köpeğiniz sizin sözünüzden çıkmamalı ve sert bir tarzda sizin lider olduğunu bilmelidir. Beslenme köpeklerde doğduğunda bu yana önemli olan bir yaşam olayıdır. Bebeklerde nasıl beslenme önemliyse köpeklerde de o kadar önemlidir.

 

Beslenme için köpekler kendisi mama seçemeyeceğinden dolayı köpek sahipleri bilinçli düşünerek köpeklerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak problemsiz yaşaması için mama seçmek gibi sorumlulukları bulunur. Beslenme için uygun mama seçmek için ilk önce et içeriği olan ve etin kaynağının belli olduğu, vitamin, mineraller, karbonhidratlar ile desteklenmiş mama seçmek köpeklerin beslenmesi için önemli bir detaydır. Asla ucuz ve kalitesiz, içeriğinin kaynağı belli olmayan mamalar tercih etmeyin ve kullanmayın. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ile karşılaşılır.

 

Köpek Maması Düzce köpek sahipleri ile birlikte bakımlarını üstlenmiş oldukları köpeklerin beslenmesi için kaliteli ve dünya markalarını seçmek bizlerin görevledir. Stoklarımızda bulunan mama markalarının kalitesi ve içerikleri bizlerin ve uzman ekibimizin denetimedir. Almış olduğumuz mamalar asla köpeklerinize zarar vermemektedir. Onların sağlıklı beslenmesi için mamalarımız içerik olarak kaynağı belli olan etleri kullanan mamaları seçmiştir. Köpek Maması Düzce Sokak köpeklerini de düşündük askıma mama kampanyası ile birçok sokak köpeğinin beslenmesini sütlendik. Amacımız köpek bakımıdır.

 

Köpek Maması Düzce

Ticaret olarak amacımız para kazanmak olsa da köpeklerin sağlıklı olarak yaşam sürmesi için kalite ve uygun içerikli mama bulundurmak ve satmak bizlerin ticaret felsefesidir. Köpeklerin beslenmesi sahipleri tarafından takip edilerek kullanmış olduğunuz mamanın köpek tarafından beğenisi öğrenilir ve köpekler sevdiği mamayı tüketmesi çok zevkli olur. Bizler kaliteli markalar ile köpeğinizin beslenme saatini sorunsuz ve güzel bir şekilde geçmesini sağlamaktayız. Köpeklerin beslenmesinde sahipleri tarafından akılda ilk kalan Köpek Maması Düzce olarak bunu yaşamak bizlerin gururla bu sektörde ilk olmayı başarmasıdır.