arama

KÖPEK BAKIM VE BESLENME

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpek Bakımı İçin

 

 KÖPEK BAKIM VE BESLENME

 

Evimizde köpekler ile yaşamak artık çok sık görünmektedir. Köpek beslemek için insanlar sorumluluk alarak evlerinde bu sevgili dostlarını ağırlamaktadırlar. Köpek bakımı genelde zevkli olsa da sorumluluk gerektiren faaliyettir. Köpeklerin ev ortamına alışması ve bizler ile evlerde yaşamaya başlaması için alıştırmak ve eğitmek gerekir. Onlar için sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için köpek sahipleri yapması gerekir. Köpekler için evde onların rahat etmesi ve huzurlu bir şekilde yaşaması için köpeğiniz için bir oda hazırlamanız gerekmektedir. Köpeğin bu odada yatağı olmalı, su ve mama kabı bulunmalıdır. Köpeklerin oynaması için oyuncaklar olmalıdır. Onları mutlaka eğitmelisiniz, köpeklerin eğitilmesi onlar ile birlikte aranızdaki iletişim kalitesini artırmaktadır. Köpekler ile sahipleri arasında bir sağlan ilişki vardır fakat köpeğinizi asla şımartmayın. Lider sizin olduğunuzu köpeğiniz bilmesi gerekir. Ne olursa olsun köpeğiniz ile aranızda lider sizin olmanız ve köpeğiniz sizi mutlaka dinlemelidir.

 

Köpek Beslenme ve Uygun Mama

 

 

 

Köpeklerde beslenme ve mama seçimi çok önemlidir. Köpeklerin beslenmesi onların sağlıklı ve uzun ömürlü yaşaması için mama seçimi sahipleri tarafından bilinçli olarak yapılması gerekir. Uygun mama olarak içeriği oran olarak et içeren, taze kaynağı belli olan et bulunduran mamaları tercih etmek köpekler için çok daha sağlıklı olur. Köpeklerde canlıdır ve kaliteli ürünler ile beslenmesi gerekmektedir. Köpekler evde sizlerin yemekleri ile beslenmesi onlar için uygun olmaz, onlar gün boyu oyun oynar enerji harcar et içerikli ve vitaminli mama seçenekleri köpekler beslenmesi gerekir. Köpekler için uygun olmayan mamaları tercih etmek onların mide ve sindirim sistemi için uygun olmaz ve köpeklerin sağlığı bozulur. Köpekler için bu sefer sonu iyi olmayan problemler doğmaktadır. Onların sağlığı için uygun mama ve beslenme seçimi önemli ve bilinçli olarak yapılması gerekir. Uygun mama olarak et içeriği dana eti, kuzu eti, tavuk ve balıketi gibi ürünler taze ve kaynağı belli olan ürünler kullanılması ayrıca sebze ve meyveler ile bol vitamin mineraller katkısı sağlanarak formüle edilmiş kuru veya konserve mama ile besleniyor olmalıdır.

 

Köpek Maması Karaman

 

Karaman iç Anadolu bölgesinin güneyinde yer alan şirin ve güzel bir ilimizdir. Yaz aylarında sıcak ve kurak olur kış aylarında yağışlı ve soğuk geçmektedir. Anadolu’da tarih ağırlıklı müzeleri bulunmaktadır. Karaman kalesi Selçuklular döneminden bu yana görkemi ile gezilmeye değer bir yerdir. Mutlaka gezin ve görün tarihi ile göz kamaştıran bu şehir sıcak ve hayvan dostu yapısı ile Anadolu şehridir.

KÖPEK BAKIM VE BESLENME

Köpek Maması Karaman köpekler için sağlıklı ve uzun yaşam sürmeleri için uygun mama markaları ile köpek dostları ile birlikte onların beslenmesine ortak olmaktayız. Köpekler için beslenme bizler içinde önemli olduğundan kaliteli mama seçimi için bizler stoklarda bulundurmuş olduğumuz mama markaları içerikleri için denetimler yapmaktayız. Mamalarımızın içerikleri oranları yüksek ve kaliteli et ile harmanlanmış taze sebze ve meyveler ile vitamin deposu durumuna gelmiştir. Kullanılan tüm ürünler tazedir. Köpekler için formüle edilmiştir. Köpekler için uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tüm dünya tarafından kullanılan mama markaları ile hizmet vermekteyiz. Teknolojik üretim tesislerinden kaliteli içerikler ile üretim yapılmış olan uygun ambalaj ve köpeklerin kullanım miktarlarına göre günlük veya büyük boy olarak ambalaj edilmiştir. Karaman’da evcil hayvanlar için kaliteli mama sunmak ve köpek dostları ile birlikte onların sağlıklı yaşamaları için gerekli olan tüm her şey için bizleri ziyaret edin ve kapıda ödeme kapıda teslim seçenekleri ile avantajlardan faydalanın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.