arama

Köpeğin Kakasına Müthiş Çözüm

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Köpeğin Kakasına Müthiş Çözüm

Son yıllarda evde bakılan evcil hayvan sayısında gözle görülür bir artış var. Bakılan evcil hayvan türü de genel olarak köpek ve bu artışa bağlı olarak da köpek otelleri, köpek kuaförleri gibi firmaların sayısında da artış var. Ama ülkemizde hiç olmayan, ilk ve tek köpekler ile ilgili müthiş buluş piqapoo

Piqapoo Ne İşe Yarar?

Piqapoo köpek severlerin çok işine yarayacak bir buluş. Nasıl bir buluş ne işe yarar diye merak edenlere. Köpeğin kaka sorununa karşı kullanılır. Evde köpeğin kakası geldi ve dışarı çıkarmaya üşeniyorsunuz ya da gezintidesiniz köpeğin kakası geldi ve yaptı. Çevre temizliği ve hijyen açısından bilinçli bir vatandaş olarak bu kakayı orada bırakmanız doğru olmaz. Temizlemeniz lazım. Ama kaka temizlemek kulağa pek de hoş gelen bir şey değil. Bu anda devreye piqapoo giriyor. Sizi kaka derdinden kurtarıyor.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?

Piqapoo bir kıskaç ve kıskaca takılan bir poşetten ibaret basit bir mekanizma ama çok işe yarayan bir mekanizma. Bu kıskaca poşeti geçirip köpeğin poposuna denk gelecek şekilde kuyruğa takılarak kullanılıyor. Kesinlik takma esnasında köpeğin canı acımıyor ve köpeğe her hangi bir şekilde ağırlık oluşturan ya da rahatsız eden bir şey değil.

Köpeğe piqapoo’ yu taktıktan sonra köpeğin kakasını yapmasını bekliyorsunuz. Köpek kakasını yaptıktan sonra kıskaçtan tutarak tek el kullanarak çekiyorsunuz ve poşeti çöpe atıyorsunuz. Çevre kirlenmiyor, kaka temizlemek zorunda kalmıyorsunuz. Eliniz dahi batmıyor. Bu basit alet sayesinde köpeğinizle her yere giderek rahat bir şekilde oturuyorsunuz.

Köpeğin Kakasına Müthiş Çözüm

Bu çok işe yarayan aleti çoklu paket olarak alırsanız daha ekonomik olacaktır. Bu güne kadar geri dönüşleri olumlu olan piqapoo’ yu sipariş etmek için www.piqapoo.com.tr adresine girerek istediğiniz ölçüde ve adette sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz piqapoo siparişi bir kaç gün için de adresinize teslim edilir ve kullanmaya başlarsınız. Bu yüzde yüz müşteri memnuniyeti içeren ürünü kullanarak köpeğinizin kaka derdine son vermek için daha fazla beklemeden siteye girin siparişi verin. Ekonomik çoklu paketleri tercih etmek avantajını da mutlaka kullanın.

 

etiketlerETİKETLER