arama

King Dog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

King Dog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması

Ev ortamın da köpek besleyenlerin genel olarak köpek besleme şekli olarak mama kullandığı için köpek maması üreticisi firmalarının sayısı oldukça artış göstermektedir. Bu firmaların çeşitli ürün yelpazesi de bulunmaktadır. Siz de eviniz de yetişkin bir köpek besliyor iseniz, köpeğinizi King markasının üretimini yaptığı yetişkin köpekler için kullanılan King Gog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması ile besleyebilirsiniz. Köpekler enerjik hayvanlar oldukları için tam ve dengeli bir şekil de beslenmeleri gerekmektedir. Bu sebep ile de bu mamayı kullanarak köpeğin tüm gıda ihtiyacını bu mama ile karşılayabilirsiniz.

 

King Dog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması 1 yaş üzeri olan yetişkin köpeklerin beslenme ihtiyacını karşılamak üzere üretilmiştir. Lezzet seviyesi en üst seviye de olması tasarlanıp formüle edilerek üretilmiştir. Sağlıklı ve ekonomik bir mamadır. Bu mamadan 20 kilogramlık bir paket satın almak isterseniz bu paketin raflar da satılan satış fiyatı 94, 18 TL olup eğer ki internetten almayı tercih ederseniz % 5 oranında indirime sahip olarak bu mamayı 89, 47 TL fiyata satın alabilirsiniz.

 

King Dog Food Adult yetişkin kuru köpek mamasının içeriğin de bulunan besin maddeleri, et ve et ürünleri, hayvansal yağ, mısır glüten unu, buğday, ciğer aroması, kuru şeker pancarı, tuz, işlenmiş hayvansal protein, mısır, buğday kepeği, hayvansal yağ ve mısır glüteni bulunur. Mamanın sahip olduğu mineral çeşitleri, kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır ve potasyum klorürdür. King dog food adult yetişkin kuru köpek mamasının için de vitamin olarak, A, D, E, C, B 1, B 2, B 3 niasin, B 6, B 12, B 7 biotin, B 9 folik asit, K, Kolin, kalsiyum pantotenat bulunur. Bu mamayı analiz bileşenlerine ayırarak da incelersek için de, % 20 oranında ham protein, % 9 ham yağ, % 4 ham selüloz ve % 8 ham kül olduğunu görürüz.

 

King dog food adult yetişkin kuru köpek mamasının üretim tarihi ve son kullanma tarihi paketin üzerin de yazmaktadır. Mamayı satın alacağınız zaman özellik ile mamanın son kullanma tarihine dikkat ederek satın alın. Tarihi geçmiş bir mama köpeğin sağlık problemleri yaşamasına neden olurken özellik ile bağırsak düzeninin bozulmasına neden olur. Bu mamayı beslenmesi için köpeğinize verirken öğün sayısını gün de 2 ya da 3 kez olacak şekil de ayarlayabileceğiniz gibi vereceğiniz mamanın miktarını da köpeğin günlük aktivitesine göre ayarlayabilirsiniz. Her öğün de mamanın yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyin.

King Dog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması

Kinf Dog Food Adult Yetişkin Kuru Köpek Maması yetişkin köpeklerin beslenmesi için lezzet seviyesi en üst seviye de olacak şekil de hazırlanmış kaliteli bir şekil de üretimi yapılmış, zengin içeriğe sahip bir mamadır. Yetişkin köpeğinizin sağlıklı bir yaşam geçirmesine yardımcı olurken, yetişkin köpeğin günlük aktivitesi için gereken enerjiyi de karşılayan bir mamadır. Ek gıdaya ihtiyaç duymadan bu mama ile köpeğinizin tüm besin ihtiyacını rahat bir şekil de karşılayabilirsiniz. Sadece yukarı da yazdığımız gibi köpeğe beslenmesi için verdiğiniz her öğün de yanın da içme suyu vermeniz gerekmektedir. Bunların yanında da sadece beslenme değil eğer bir köpek bakıyor iseniz baktığınız köpeğin besleneme dışında ki ihtiyaçlarını da eksiksizdir. Karşılamanız gerekmektedir. Bu ihtiyaçları özellikleri hayvanın kişisel bakım ihtiyacı ve günlük egzersiz ihtiyacıdır. Hayvanın günlük egzersiz ihtiyacını karşılamaz iseniz köpeğin huzursuz olmasına sebep olursunuz.