arama

Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması

Mezolitik çağdan beri evcil olan köpekler, insanın en iyi dostu olarak bilinirler. Yüzyıllardır evcil hayvan olarak insanlarla iç içe yaşayan köpekler, artık birer aile ferdi haline gelmişlerdir ve dolayısıyla tıpkı normal bir aile ferdi gibi onların da bakımlarına, beslenmelerine özen gösterilmelidir. Köpeğinizin temizliğini sürekli kontrol etmeli, hareketlerini, davranışlarını sürekli takip etmeli, bazen köpeğin tüylerinin arasına yerleşen böcek türlerini yoklamalı ve köpeğinizin cildinde bir anormallik var mı diye düzenli olarak yoklamalısınız.

 

Köpek sahipleri, köpeklerini genellikle mamayla beslemeyi tercih ederler. Tabii her şey gibi, mama seçiminin de doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Köpeğiniz için doğru mamayı seçmek, köpeğinizin hem fiziksel, hem de psikolojik sağlığını olumlu bir biçimde etkiler. Dolayısıyla köpeğinizin türüne, cinsine, yaşına göre mama seçimini doğru yapmanız gereklidir.

 

İçeriği ve Faydaları

 

Köpeği yetişkin olan köpek sahipleri içinse doğru mama seçimlerinden biri de Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması. Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, besin içeriği yüksek bir mamadır. Bu mama, köpeğinizin sağlığını korumak için önemli bir adım olacaktır. Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, 1 – 6 yaş aralığındaki köpekler için, kilo kontrolü sağlayarak köpeğinizin sağlığını koruyan bir mamadır. Köpeğinize en az gereksiz kilo aldırarak, sağlıklı kalması için gerekli vitaminleri ve mineralleri sağlar. Kalori ve yağ içeriği düşük olan Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, kilo almaya meyilli olan köpeklerin kilo alımını kontrol altına alır ve en az kilo alımıyla zengin besin içeriği sağlar. L – carnitine içeriği sayesinde, köpeğinizin beslenmesi sırasında hem vücudunda yağ birikmesini, hem de kas oluşumu sırasında yağların da kasa eklenmesini önler.

Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması

Ayrıca, içindeki zengin lif içeriği sayesinde, aşırı kalori alımı olmadan, köpeğinizin tok hissetmesini sağlar. İçeriğindeki yüksek kalite sayesinde, köpeğinizin sindirim sistemine katkıda bulunur ve dışkılama sıklığını düşürür. Ayrıca, köpeğinizin beslenmesi sırasında sadece köpeğinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin teminini sağlamakla kalmayıp, sindirilebilir karbonhidrat ve yağ içeriği sayesinde köpeğinize, ihtiyaç duyduğu enerjiyi de sağlar. Kalsiyum içeriğiyle de köpeğinizin diş ve kemik sağlığını olumlu yönde etkiler. İçeriğindeki vitaminlerdeki denge, köpeğinizin sağlıklı yaşam sürebilmesi için gereken ölçüde ayarlanmıştır.

İçeriğinde bulunan üstün antioksidanlı formül, köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir. İçerdiği yüksek kaliteli protein, köpeğinizin daha sağlıklı bir kas yapısına sahip olmasını sağlar.

 

Tüm bu özellikleri sayesinde, Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, köpeğinizi daha sağlıklı ve ömrünün büyük bir kısmı boyunca zinde tutacaktır. Tüm bu özelliklerine bakıldığında, yetişkin köpeği olan ve köpeğini önemseyen bir köpek sahibinin tercihi Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması olmalıdır. Köpeğiniz sizin en iyi dostunuzdur, o yüzden onun düzenli bakımlarını aksatmamanın yanında, besin seçimini de doğru yapmalısınız. Köpeğiniz için verdiğiniz her emek, onun sağlığını korumak içindir. Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, bu konuda sizedir. Önemli bir ölçüde yardımcı olacaktır. Kaliteli ve besin içeriği zengin olmasının yanı sıra, miktarına göre fiyatı da uygundur.

Köpeğinizin sağlığını düşünüyorsanız, Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması için yapacağınız yatırım buna değer. Köpeğinize hiçbir zarar vermeden ve gereksiz kilo aldırmadan, ihtiyaçtır. Duyduğu vitaminleri, mineralleri ve enerjiyi sağlayan Hills Tuna Balıklı Yetişkin Kuru Köpek Maması, yapacağınız yatırımı son kuruşuna kadar hak ediyor. Köpeğine özen gösteren yetişkin köpek sahipleri için, hayatlarının köpek sahipliği dönemleri için önemli bir değişiklik olacaktır. Böylece en iyi dostunuza bir kıyak yapmış olacaksınız ve dostluğunuz daha uzun süre, daha keyifli bir halde devam edecek.