arama

Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması

Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması çoğunlukla deri sorunları yaşayan köpekler için tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak hazırlanmıştır. 7 yaşına kadar olan tüm ırk köpeklerde rahatlıkla kullanılabilecek bir mama türüdür. Köpeğinize bu mamayı verdiğiniz takdirde 1 haftada gözle görülür bir değişim olacağını sizde göreceksiniz. 1 ay içerisinde ise köpeğinizi rahatsız eden o deri sorunu tamamen ortadan kalkacaktır. Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması köpeğinize ömür boyu canlı bir deriye sahip olma ve sağlıklı olma imkanı sağlamaktadır. Köpeğinizin sindirim sistemini daha kolay bir hale getirmek amacıyla içerisinde çokça vitamin ve yağlar eklenmiş bir mamadır. Tamamen hassas yapıya sahip köpekler için üretilen bu mama evcil hayvan sahipleri tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

 

Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması kıl köklerini besleyerek köpeğinizin hem sağlıklı bir deri hem de sağlıklı tüylere sahip olmasında oldukça yardımcı olacaktır. Bu mama hem köpeğinizin besin ihtiyaçlarını karşılayıp bununla birlikte sağlıklı tüylere sahip olmazına yarayan piyasadaki en kaliteli mamalardandır. Size 3 kg ve 12 kg alış imkanı sunmaktadır. Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Mamasının kuru olduğu unutulmamalıdır. Köpeğinize mamasını verirken yanında bir kap taze su da vermeniz gerekmektedir. Köpeğinize günde 2 öğünHills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması vermeniz onun gerekli besin ihtiyaçları için yeterli olacaktır.

Ayrıca mamanın köpek boyutlarına göre kullanım miktarı da değişim onu da şu şekilde açıklayalım: 1-5 kg arasında bulunan köpeklerin günlük olarak tüketmesi gereken mama miktarı 60-90 gram arasında değişim göstermektedir. 5-10 kg arasında bulunan köpeklerde ise bu miktar 90-145 gramlara kadar çıkmaktadır. 10-25 kg arasında bulunan köpeklerde işe günlük olarak tüketilmesi gereken Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması miktarı 145-250 gram olarak belirlenmiştir. 25-35 kg köpekler için mama miktarı 250-310 gram olarak gösterilmektedir. 35-45 kg köpekler için tavsiye edilen mama tüketim miktarı ise 310- 450 gramdır. Fakat bu miktarlar köpeğinizin aktivite durumuna göre değişim gösterebilmektedir. Bunun yanında gebe ve emziren köpekler içinde mama tüketim miktarları farklıdır. Gebe köpekler için mama tüketim miktarı bu söylenen miktarın nerdeyse 2 katı kadardır.

 

Mamanın içeriğini inceleyecek olursak içerisinde yüksek oranda tavuk bulunmaktadır. Bu köpeğinizin günlük Protein ihtiyacını karşılayacaktır. Bunun yanında kurutulmuş yumurta da konularak bu protein desteği oldukça güçlendirilmiştir. Bunlara ilave olarak Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Mamasının içerisinde pirinç, mısır, mısır glüten unu gibi kaliteli karbonhidratlar da eklenerek köpeğiniz günlük enerji miktarı karşılanmıştır.

Bitkisel yağlar, hayvansal yağlar, tavuk karaciğer enzimleri de kullanılan bu mama vitamin, mineral ve kalsiyum açısından oldukça zengin bir mamadır. Keten tohumu, biberiye bitkisi özü, beta karoten de ilave edilmiştir.

Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması

Sahip olduğu yüksek besin değerleri ile Hills Sensitive Skin Tavuklu Yetişkin Köpek Kuru Maması köpeğinizin ömür boyunca sağlıkla kalmasını sağlayacaktır ve kondisyonunu zirvede tutacaktır. Ayrıca mamanın içerdiği yüksek protein değerleri ise köpeğinizin kas yapısını sağlıklı tutmaya yardımcı olacaktır. Hem sağlıklı tüylere sahip olup, hem deri problemlerini yok edip, hem de günlük besin ihtiyacını karşılayan tek mamadır.