arama

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması köpeğiniz için tasarlanmış tam bir köpek mamasıdır. Küçük ırklar için kullanılması gereken bu özel mama içeriği bakımından protein kaynaklı olması sebebi ile köpeğinizin sağlıklı gelişimini sürdürebilmesi için mineral ve vitamin takviyesi yanında bağışıklık sistemini geliştirici özelliklere de sahip olarak formüle edilmiştir. Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması köpeğinizin kemik yapısının daha güçlü hale gelmesi için yapısında bir çok kofaktör enzimler içererek kemiğin yapısını güçlendirici yapıya sahiptir. Oyun ihtiyacında sarf edilen enerjinin geri kazanımı konusunda bu mama köpeğinize oldukça büyük yarar sağlayacaktır. Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması besin değerleri bakımından bir öğünde alınması gereken tüm besinleri içermekle beraber büyüme çağında ki yavrular içinde mükemmel bir mama türüdür.

 

– Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması içeriğinde ne gibi besin türleri bulunmaktadır ?

 

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması içeriğinde çok sayıda kaliteli ve yüksek protein içermektedir. Mükemmel bir protein kaynağı olan hindi eti ve tavuk eti, diğer protein kaynaklarına göre düşük yağlı olması sebebi ile kilo almasını engelleyerek gerekli enerjiyi sağlamaktadır. Yapısında barındırdığı yumurta proteinleri ile köpeğinizin gelişim çağında ihtiyaç duyduğu yapıcı ve onarıcı faaliyetlerin sürdürülmesinde yardım etmektedir. pancar kökü kurusu ve pirinç, köpeğinizin sindirim sorunları yaşamasını engellerken lif kaynağı olması ile sindirim işlevi gören mide ve bağırsağın faaliyetlerini düzenleyici etkiye sahiptir.

 

İçindekiler :

 

Öğütülmüş mısır, Hindi ve tavuk eti, bütün yumurtanın kurusu, pancar kökü kurusu, öğütülmüş pirinç, çeşitli hayvansal yağlar, balık yağları, ketentohumu yağları, sodyum klorür, potasyum klorid, mineral, vitamin ve yulaf unu

 

 

 

 

İçerik analizi :

 

% 27.4 ham protein, % 18.5 ham yağlar, % 6.7 ham kül, % 7.5 rutubet ve nem, % 1.48 kalsiyum, % 1.08 fosfor, % 0.46 sodyum, %0.74 potasyum, Vitamin A 11200 IU / KG, Vitamin D3 530 IU / KG , Vitamin C 70 mg / kg, Beta Karoten 1,5 mg / kg, % 12.6 bakır sülfat

 

– Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması köpeğinize ne gibi faydalar sağlamaktadır ?

 

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması, küçük ırk köpeklerinizin besleyici ve gelişmesini destekleyici tüm faaliyetlerini düzenleyen son derece kuvvetli yapıda protein oranına sahip bir mamadır. Yapısında barındırdığı mineral ve vitaminler sayesinde gelişme çağında ki köpeklerin fiziksel gelişimlerinin yanı sıra ruhsal gelişmelerini de düzenlemektedir. Çeşitli enzimlerle desteklenen Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması eklem,kas ve kemiktir. Yapısının düzenli gelişmesini sağlayarak köpeğinizin kuvvetli ve çevik bir yapıya sahip olmasını sağlar. Başlı başına kullanılabileceği gibi yan beslenme ürünü amaçlı takviye olarak da kullanılabilir. Küçük ırk köpeklerin oyun çağlarında enerjisiz kalma tehlikelerine karşı tam bir enerji kaynağı mama olarak köpeğinize sunabilirsiniz. Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması diğer mamalara göre antioksidan yapısını bünyesinde barındıraraktır. Köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirecek ve aynı zamanda köpeklerinizin dışarıdan bulaşabilecek olan bakteriyel ve mikrobiyel mikroorganizmalar karşısında korunmasını sağlayacaktır.

Hills Puppy Mini Küçük Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması

Kuru mama olarak veriniz. Taze su ile birlikte veriniz. Ambalaj açıldığı günden itibaren nemsiz ve kuru yerlerde saklayın. Son kullanma tarihinden önce kullanmanız gerekmektedir.