arama

Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Evcil hayvanlarımızla ilgili en büyük sorunumuzdan birisi de doğru mama seçimi. Birçoğumuz sektördeki rekabetten dolayı yanlış seçimlerde bulunup istemeden de olsa evcil hayvanlarımızın zararına mamalar kullanabiliyoruz. Aslında olaya en baştan bakmak gerekirse evcil hayvanımızın bakımından başlıyor tüm konu. Aşıları, temizliği, tüy bakımı derken bunların hepsi mama tercihinden önce dikkat edilmesi gereken konu. Evcil hayvanınızın türüne göre tüylerinin bakımı düzenli olarak takip edilmeli eğer hayvanınız yavru ise aşıları düzenli olarak takip edilmelidir. Tırnakları da dâhil olmak üzere ki cinsine göre önemi oldukça fark ediyor diğer tüm temizlikleri de düzenli olarak takip edilmeli ve yapılmalıdır. Yukarı da bahsettiğimiz genel temizlik konularından sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konuya gelelim şimdi de.

 

MAMA SEÇİMİ

 

Mama seçimlerin de her şeyden önce tazelik en önemli husus aslında. Marketlerin depoların uzun süre beklemiş, sıcak hava koşullarında tazeliğini günden güne yitiren ürünler yavru köpeklerimiz için beslenme problemi çıkarak cinsten. Alacağınız mamayı seçerken dikkat edilmesi gerekiyor. Dikkat ederseniz yavru köpekleriniz tazeliğini koruyan X ürününü keyifle yerken yine aynı X ürününün uzun süre boyunca kapalı halde rafta beklemiş olan ürünü yemediğini fark edersiniz. Bunu sebebi ürünün tazeliğini yitirmiş olmasıdır. Dolayısıyla tazeliğiyle birlikte ürün lezzetini, doğallığını, vitaminini de yitirmektedir.

 

Yavru hayvanımızın özellikle aşılarının uygulandığı dönemlerde beslenmesi oldukça önem arz etmektedir. İşte bu dönemde içiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir yavru köpek maması piyasada mevcut olan Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması. Üründen bahsetmeden önce marka hakkında genel bir bilgi verelim. Hills markası köpek ve kedileriniz için yaşlarına göre oldukça geniş ürün seçeneğiyle sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca kaliteli üretim ve ürün güvenliği konusunda göstermiş oldukları hassasiyetle hayvanlarınıza bağlılığını şirket olarak göstermektedirler. Benimsedikleri beslenme felsefesiyle de ürünlerini özenle üretiyorlar. Protein, yağ, vitamin, mineraller ve lif besin içeriklerini hayvanlarınızın yaşına ve cinsine göre özel oranlarda bir araya getirip piyasanın en iyi ürününü ortaya çıkarmaya devam ediyorlar. Laboratuarlarında sürekli olarak yapılan bilimsel çalışmalarla, uzman veterinerler eşliğinde araştırmalar sürekli olarak yapılmakta

 

            Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması zengin içeriğiyle ve doyurucu özelliğiyle evcil hayvanınızın besin ihtiyacını rahat bir şekilde karşılamakta. Besin içeriklerini aşağıda sizler için belirttik.

 

İçerik

 

l Mineraller

l Mısır Gluten Unu

l Kurutulmuş Pancar Kökü

l Tuz

l Biberiye Özü

l Dikalsiyum Fosfat

l E Vitamini Katkısı

l Potasyum Klorid

l Beta-Caroten

l Hayvansal Yağ

l Tavuk Ciğeri Çeşnisi

l Taurine

l Pirinç

l Pirinç Unu

l Balık Yağı

l Soya Yağı

l Kuzu Eti

l Öğütülmüş Buğday

l Vitaminler

l Ketentohumu

l Kurutulmuş Yumurta

Ayrıca kullandıktan fark edeceğiniz birden fazla özelliği var. Yavru köpeğiniz için en kritik dönemlerde sindirim sistemindeki rahatlığı göreceksiniz. Dışkısını düzenli bir süre takip ederseniz de hiçbir sorun olmadığını evcil hayvanınızın rahatlıkla dışkısını yaptığı gözden kaçacak türde olmayacak. Bu konudaki bir diğer önemli konu ise tüylerinin durumu. Mamalar bu konuda etkin bir rol oynuyor. Düzenli olarak Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması kullandıktan sonra fark edeceksiniz yavru köpeğinizin tüyleri de eskisinden daha sağlıklı hale gelecektir.

Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Tüm bu özellikleriyle Hills Puppy Lamb Kuzu Etli Yavru Köpek Maması yavru köpeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yavru köpekleriniz ve tüm evcil hayvanlarınız sizler için ne kadar önemliyse Hills için de o kadar önem arz etmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hills bu doğrultuda çalışmalarını en son teknolojiyle donatılmış laboratuvar ve kliniklerinde sürdürmektedir. Daha detaylı bilgiyi firmanın internet adresi olan www.hillspet.com üzerinden alabilirsiniz ve siparişlerinizi verebilirsiniz.