arama

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğiniz için tam bir mama olarak tasarlanarak üretilmiştir. Yetişkinlik çağının başladığı 1. yaşından 7 .yaşına kadar küçük boy ırklara verilmesi gerekmektedir. Bu çağda ki köpeklerinizin ihtiyacı olan tüm besin öğeleri, mineral ve vitaminleri sağlayan bu mama, köpeğinizin gelişimini pozitif yönde etkilemektedir. Fiziksel olarak gelişimini tamamlayan köpeğinizin gelişimini sürdürmesi ve koruması için Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması size tam anlamıyla bu konuda yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Yapısında bulunan protein kaynakları ile köpeğinizin daha sağlıklı ve fiziksel yönden daha güçlü görünmesi için bu mamayı köpeğinize sunabilirsiniz. Küçük taneli bu mama köpeğinizin kolay olarak tüketmesini sağlayacağı gibi daha lezzetli ve iştah açıcı olarak tüketmesini sağlayacaktır.Köpeğiniz de ömür boyu sürecek sağlıklı görünümü ve sağlıklı yaşamını devam ettirmesi için hazırlanmış bir formüldür.

 

– Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde hangi besin öğeleri bulunmaktadır ?

 

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde Kurutulmuş Hindi ve Tavuk proteini, soya fasulyesi küspesi, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel yağ, mısır gluten unu, bütün yumurta kurusu, biberiye özü, keten tohumu yağı, potasyum klorüd, çeşitli vitaminler ve çeşitli mineraller

 

– Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinize ne gibi yararlar sağlamaktadır ?

 

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Mamasının içeriğinde bulunan çeşitli besin öğeleri köpeğinizin fiziksel yönden daha güçlü ve ruhsal olarak daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Bünyesinde barındırdığı Hindi ve Tavuk eti proteinleri sayesinde kaliteli protein ihtiyacını sağlamaktadır.

 

Tavuk ve hindi etinin düşük yağ oranlarına sahip olması, daha kaliteli amino asitleri barındırması sebebi ile köpeğinizin fiziksel yönden daha kuvvetli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan mısır, sindirim açısından çeşitli fonksiyonların daha işlevsel hale gelmesi için tercih edilen bir mama türü olma özelliğini taşımaktadır.

Yumurta bazlı proteinler ile yapıcı onarıcı etkiye sahip olan bu mama köpeğinizde meydana gelen yara ve benzeri türevlerin ortadan kalkması için size yarar sağlayacaktır. Biberiye özütü ise köpeğinizin formunu koruma açısından önemli etkilere sahip olması yanı sıra köpeğinizin bağışıklık sistemini geliştirici bir özelliğe sahiptir. Köpeğinizin sağlığı için tasarlanmış Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğinizim maksimum seviyede sağlıklı tutmanın yanı sıra gelişimini önemli düzeyde arttırmak amacıyla üretilmiştir.

 

-Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması

Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması yapısında bulundurduğu çeşitlidir. Proteinler, vitamin ve mineraller ile köpeğinizin sağlıklı bir ömür sürmesini sağlayacak olan günlük yeterlidir. Düzeyde besin öğelerini barındırması köpeğiniz açısındandır. Oldukça önemlidir. Köpeğinizin fiziksel olarak daha güçlü hale gelmesini sağlayan bu mama köpeğinizin daha lezzetli ve iştahla yemesi için küçük taneli olarak tasarlandı. Bitkisel yağlar ile desteklenen bu mama köpeğinizin bağışıklık sistemindir. Düzenleyici etkiye sahip olmasının yanı sıra daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Hills Mini Küçük Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması diğer mama türlerine göre küçük ırk yetişkindir. Köpeklerinizin gelişimi ve sağlıklı kalabilmesi açısındandır. Oldukça önemlidir. Köpeğinizin tedavi sürecinde yardımcı mama olarak kullanabileceğiniz gibi temel mama olarak da başlı başına kullanabilirsiniz. Kuru mama olarak sunulmalıdır. Taze su ile köpeğinize verilmelidir. Ambalaj açıldıktan sonra kuru ve rutubetsiz ortamlarda saklanmalıdır. Son kullanma tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.