arama

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması, yaşlı küçük köpek ırklarınız için formüle edilmiş bir kuru mama olarak üretilmiştir. 7 yaşında, 7 yaşından büyük her türlü küçük & minyatür köpek ırklarınız için kullanılması uygun bir mamadır. Kalorisi oldukça düşük olan bu mama, fazla kalori ve enerji ihtiyacı olmayan köpekleriniz için mükemmel bir mama olarak tasarlanmıştır. Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması alanında Uzman Veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.

 

Köpeğinizin daha az kalori ile beslenmesini isteyenler bu mamayı tercih edebilirler. Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması içerdiği yüksek ve yararlı yağ asitleri içermesi nedeniyle sağlıklı deri ve parlak tüy yapısının oluşumunda ve gelişiminde oldukça etkilidir. Köpeğinizin kalp sağlığı için önemli faktörlerden olan Sodyum klorür bu mama formülünde dengelenerek, yağ asitleri zenginleştirerek kalp sağlığıdır. Korunumu konusundan oldukça etkili bir mama ürünüdür. Dışkı kalitesini arttıran bu ürün içeriğinde Pancar lif katkısı sayesinde bağırsak faaliyetlerini olabildiğince düzenleyerek köpek dostlarımın daha sağlıklı sindirim sistemine sahip olmasını sağlamaktadır. Amacıyla üretilmiştir. Köpekler de ki bağışıklık sistemi için oldukça önemli yer tutan C ve E Vitaminleri bu mamanın içeriğinde olup bağışıklık sistemini güçlendirmesi sağlanmaktadır. Küçük ırklara uygun tanecikli yapısıyla küçük yaşlı köpekleriniz lezzetli bir şekilde tüketecekleri bir mama ürünü olma özelliğini taşımaktadır.

 

– Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması içeriğinde ne gibi besin öğeleri bulunmaktadır ?

 

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması içerisinde protein bakımından zengin ve kaliteli beyaz tavuk etini barındırması nedeniyle köpeğinizin kaliteli protein ve amino asit ihtiyacını karşılar. Bazı bitki özlerini yapısında bulundurması sebebiyle köpeği fiziksel olduğu gibi ruhsal olarak da destekler.

 

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması köpeğiniz için oldukça önemli derece vitamin ve mineral yapısı içermektedir. Hastalıklara karşı direnç sağlayan vitamin ve mineralleri barından Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması bağışıklık arttırıcı özelliği ile hastalık durumlarına karşı daha önceden karşı koyma etkisine sahiptir. Köpeğinizin oldukça rahat olarak tüketebileceği bu mama, lezzetli ve katkısızdır.

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması

– Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Mamasını neden niçin tercih etmeliyim ?

 

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması küçük taneli yapısı ile yaşlı küçük ırk köpeklerinin tüketimi açısından köpeğinize oldukça önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Çok fazla enerji ve kalori bulundurmadığı için kalori ve enerji ihtiyacı çok fazla olmaya köpeklerinizin tüketimi için kullanılır. Küçük ve yaşlı ırk köpekleri için oldukça önemlidir. Olan bu mama, bu kategoride ki kopeklerin bir öğünde alması gereken besin öğelerini bir arada toplayarak kaliteli beslenme olanağı sağlamaktadır.

 

Hills Mature Adult Small & Miniature Chicken Küçük Irk için Tavuklu Yaşlı Köpek Maması küçük taneli kuru bir mamadır. Taze su ile birlikte sununuz. Ambalaj açıldığı andan itibaren kuru ve nemsiz ortamlarda muhafaza edin. Son Kullanma tarihi geçmeden tüketmeniz gerekmektedir.