arama

Happy Dog Supreme Mini Baby & Junior Yavru Ve Genç Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Happy Dog Supreme Mini Baby & Junior Yavru Ve Genç Köpek Maması

Hangi tür canlı olursa olsun gelişim süreci önemli bir süreçtir. Gelişim sürecin de yavrunun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve proteinleri alması gerekir. Köpeklerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu besin maddelerini karşılamak için mama kullanmak hem yavru köpeğin gelişimini desteklerken hem de daha rahat bir beslenme şekli olur.

 

Küçük ırka mensup olan köpeklerin ağırlığı 10 kg olana kadar beslenme ihtiyaçları için Happy Dog Supreme Mini Baby & Junior Yavru ve Genç Köpek Maması kullanılabilir. Bu mamanın içeriği yavru köpeğin tüm besin ihtiyacını karşıladığı gibi günlük aktivitesi için gerekli olan enerjiyi de karşılar. Bu mama 4 kg’ lık paketler de satılmakta olup, raf satış fiyatı da 82, 00 TL’ dir. Eğer internetten alacak olursanız % 10 indirimden faydalanarak 73, 80 tl fiyata satın alabilirsiniz.

 

Happy dog supreme mini baby & junior yavru ve genç köpek mamasının içeriğin de glüten maddesi bulunmaz. Mama uyumlu ve dengeli bir beslenme sağladığı gibi eksiklik belirtilerini önleyen bir yapı da üretilmiştir. Yavru köpeklerin gelişimi için çok etkili olan kümes hayvanlarına somon balığı eti ilave edilerek üretilmiş bir mamadır. Ayrıca içeriğin de bulunan yeni Zelenda midyesi sayesinde mama yüksek kalite de tam bir gıda oluşumu sağlar. Yavru köpek 4 haftalık olduktan sonra bu mamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Happy dog supreme mini baby & junior yavru ve genç köpek mamasının içeriğinde bulunan vitamin değerleri, A, B 1, B 2, B 6, B 12, D 3 ve E vitaminin vardır. Antioksidan ve biatin de içerir. Bunların dışında da, kalsiyum, D – pantotenat, kolin klorür, demir, iyot, bakır, manganez, nisain, selenyum ve çinko değerleri mamanın için de yeter miktar da bulunmaktadır.

 

Happy dog supreme mini baby & junior yavru ve genç köpek maması analitik bileşenleri, protein oranı % 29 iken yağ içeriği % 16′ dır. Ham lif % 3, ham kül % 6, 5, kalsiyum % 1, 4, sodyum % 0, 4 ve fosfor da % 1′ dir. Bunların yanında mamanın için de omega 3 ve omega 6 yağ asitleri mevcuttur. Happy dog supreme mini baby & junior yavru ve genç köpek mamasının üretilirken içeriğin de kullanılan malzemelerin % 26, 5′ u kümes proteinidir. Daha başka yeter oranda kullanılan malzemeler, mısır unu, pirinç unu, tavuk yağı, somon, patates, selüloz, şeker pancarı pekmezi vardır. Ayçiçek yağı, elma prinadır. Bütün bir yumurtanın toz hali, kolza yağı, sodyum klorür, maya, potasyum klorür, yosun, keten tohumu, maya özü, süt devedikenidir. Ayrıca enginar, karahindiba, zencefil, huş yaprağı, ısırgan otu, papatya, kişniş, biberiye, adaçayı, meyan kökü, kekik, midye eti, % 0, 14 oranın da kuru ot bulunur.

Happy Dog Supreme Mini Baby & Junior Yavru Ve Genç Köpek Maması

Yavru köpeğin beslenme ihtiyacı için köpeğin günlük aktivitesi için harcadığı enerji miktarına göre günde 2 ya da 3 öğün olacaktır. Şekil de miktarı ayarlayabilirsiniz. Bu mamanın 100 gr’ nın sağladığı enerji seviyesi 1760 Kg’ dir. Köpeğe mama verirken yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyin. Mamayı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Son kullanma tarihine dikkat etmeden mama satın almayın. Happy dog supreme mini baby & junior yavru ve genç köpek maması yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve protein değerlerine sahip zengin bir içerikli bir mama olduğu için yavru köpeklerin büyüme süreci içinde idealdir.