arama

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması köpeğiniz için tasarlanmış tam bir diyet mamasıdır. Fazla enerji sağladığı gibi az kalori vererek köpeğinizin kilo alımının önüne geçmektedir.Yapısında bulunan bir çok mineral ve vitamin ise eklem,kemik ve kas yapısında gelişimi düzenlerken, sindirim yönünden zenginleştirilmiş lif kaynakları sayesinde beslenme diyeti uygulanan köpeğinizin sindirim sorunları çekmemesi amacıyla tasarlanmıştır. Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması % 6.5 yağ ile diğer mamalara göre yağsız olması nedeniyle istenilen her türlü beslenme diyeti konularında köpeğinize yardımcı olmaktadır. Oldukça iyi bir protein kaynağı olması sebebiyle köpeğinizin her zaman güçlü ce sportif kalmasını sağlayacaktır.

 

– Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Mamasının içeriğinde hangi besin öğeleri bulunmaktadır?

 

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması içeriğinde çok sayıda yararlı bileşenleri bulundurmaktadır. Tavuk eti, bitki lifi, mısır, somun unu, kuzu eti, pancar lifi, elma posası, sodyum klorür, kanatlı katı yağı, maya, yumurta tozu, keten tohumu, potasyum klorür, deniz yosunu, maya özütü, midye, bitkisel karışım

 

– Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinize ne gibi faydalar sağlamaktadır?

 

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinizin gelişimini ve büyümesini desteklemesi yanı sıra içerdiği enerji kaynakları ile köpeğinize güç ve direnç sağlamaktadır. Yapısında bulunan Tavuk eti düşük yağ oranı ile mükemmel protein düzeyinde katkı sağlarken, Kırmızı et ise yapıcı, onarıcı durumlarda köpeğimizin bünyesine yardım etmektedir.Bitki lifleri bağırsak endikasyonlarının önüne geçmesini sağlarken, mısır mükemmel lif kaynağı olarak hem enerji sağlarken hem de köpeğinizin bağırsağının olumlu düzeyde düzelterek bağırsak yangısı oluşma ihtimalini en aza indirgemeyi hedeflemektedir. İçeriğinde bulunan Yumurta proteinleri, köpeğinizin daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır. Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması tam bir beslenme diyeti maması olarak köpeğinize sunabilirsiniz. Diyet yapan köpeğiniz yüksek enerji kaynakları ile fiziksel aktivitelerini yerine getirebilmesi sağlanırken, beslenme diyeti nedeniyle bağırsak fonksiyonlarının bozulma riskini en aza indirgemeyi hedeflemektedir.

 

– Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

 

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması son derece yararlı bir beslenme diyeti mamasıdır. Köpeğinizde gözle görülen fazla kiloların kurtulmasında yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kitlesel kilo alımının baş gösterdiği zamanlar da köpeğinizin beslenmesinde size yardımcı olacak protein eklentisi içeren mükemmel yapıda bir köpek mamasıdır.Fiziksel aktivite konusunda zorluk çeken köpeklerin tekrardan formuna kavuşması için köpeğinize Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması vererek ona yardımcı olabilirsiniz. Doğum sonrası köpeklerinizde oluşan kütlesel kilo artışları sonrası, köpeğinizin yine fit görüntüsüne sahip olabilmesi için protein desteklidir. İçeriği ile beslenmeye yardımcı olmaktadır. Sindirim zorluklarını en aza indirgemeye ve beslenme diyetinin sağlıklı devam edebilmesi içindir. Bağırsak fonksiyonlarını olumlu yönde etkileyen enzim,elzem, mineral ve vitaminler ile köpeğinizin sindirim konusundadır. Oluşabilecek sorunlarını önlemeye yardımcı olmaktadır.

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Maması

Happy Dog Fit & Well Lİght 2 Yetişkin Diyet Köpek Mamasını kuru mama olarak kullanınız. Ambalajı açıldıktan sonra kuru ve rutubetsiz ortamda saklayınız. Taze su ile köpeğinize servis ediniz. Son Kullanma tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.