arama

Goody Köpek Maması Fiyatları

  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Goody Köpek Maması Fiyatları

Goody Köpek Maması Fiyatları

Evcil beslenen hayvan familyasın da en çok beslenen hayvanlardan köpekler için üretilen birçok mama çeşidi ve bu çeşitleri üreten bir sürü marka var. Bu markalardan biri olan Gody köpek maması firması köpek maması çeşitleri olarak geniş bir ürün yelpazesi sunarak, bu çeşitlerde ürünün özelliğine ve ağırlığına çeşitli aralıklarda fiyatlandırılmaktadır.

 

Goddy köpek maması fiyatları olarak inceleme yaptığımız zaman markanın tüm ürünlerinin fiyatlarını burada yazamayız. Belli başlı olan ürünlerden bahsedelim. Şuan kampanyalı bir ürün olan Goody kuzulu ve pirinçli yetişkin köpek maması, 2 adet olarak satılıyor ve her birinde 15 kg olmak üzere toplam olarak 30 kg köpek maması 99 TL fiyatına satılıyor. Yetişkin tüm köpek ırkları için kullanabilirsiniz. İçeriğindeki etken bsein maddesi kuzu ve pirinçtir. Yine Goody Puppy yavru kuru köpek maması 15 kg’ lik paket satış fiyatı 55,90 TL. Yavru köpeklerin büyüme sürecinde, ihtiyaç duyulan gıda maddelerini içeren bir mama çeşididir. İçeriği % 100 doğaldır. Hamile ve emziren köpeklere de verilebilir. Goody balıklı yetişkin kuru köpek maması da, 15 kg’ lık paketlerde satılmakta ve satış fiyatı da 55,90 TL’ dir. Köpeğin sağlıklı bir deri yapısı ve parlak tüylere sahip olması için kullanılacak en ideal mamadır.

 

Goody marka köpek maması ürünlerinin bir başka çeşidi de, Goody Maintenance etli yetişkin köpek mamasının 15 kg’ lik paketi 55,90 TL’ ye satılmaktadır. 1 yaş üzeri tüm köpek ırklarının beslenmesi için kullanılabilecek bir mama çeşididir. İçeri yüzde yüz doğaldır. Yetişkin köpeklerin protein ihtiyacını gidermek için üretilmiş olup kaliteli protein içeren tavuktan üretilmiştir. Sağlıklı bir sindirim sistemi için gerekli olan lif oranı dengelenerek üretilmiştir. 25 ayrı vitamin içeren bir mamadır. Pirincin sindirilebilme oranı yüksek olduğu için içeriğinde pirinç kullanılmıştır. Yine yetişkin bir köpek maması çeşidi olan, Goody High Energy yetişkin köpek mamasının 15 kg’ lik satılan paketlerinin satış fiyatı 48,90 TL’ dir. Özellikle yaşlı köpeklerin yani 9 yaş üstü köpeklerin enerji düzeyini arttırmak için kullanılan bir mama çeşididir.

 

Goody kuzulu yetişkin köpek maması 2,5 kg’ lik 4 paketten oluşan set halinde satış fiyatı 49,90 tl’ dir. İçeriğindeki etken besin maddesi kuzu ve pirinçtir. Hassas bünyeli yetişkin köpeklerde kullanılan bir mama çeşididir. Kuzu ve pirinç beraber kullanılarak mamaya ekstra lezzet sağlanmıştır. Bu mamanın bir köpeğe sağladığı metodolojik enerji 3600 Kcal / kg’ dir. Kolay sindirilebilir bir cins mama türüdür. Goody’ nin yine yetişkin köpekler için ürettiği yüksek enerjili kuru köpek mamasının 15 kg’ lik paketi 53,90 tl’ ye satılmaktadır. İçeriğindeki etkin besin maddesi tavuktur. 1 yaşın üzerindeki tüm köpek ırklarının besin ihtiyacını çok rahat bir şekilde karşılar. % 100 doğal içeriğe sahip bir mamadır. İçeriğinde bulunan A, D, E ve C vitaminleri sayesinde köpeklerin daha uzun bir sürede yaşlanmasını sağlayarak güçlü bir bağışıklık sistemi oluşumunu destekler.

Goody Köpek Maması Fiyatları

Goody marka köpek mamasının konserve şeklinde ürünleri de mevcuttur. Örneğin, Goody Tavuk ve Hindi Etli Yetişkin Konservesi ağırlık olarak 415 gr’ dır. Satış fiyatı da 2.95 tl’ dir. Köpeğinize 3 öğün şeklinde ayarlayarak 2 kutu verebilirsiniz. Açtığınız kutuyu mutlaka buzdolabında saklayın. Açılmamış kutuları da serin ve kuru yerde muhafaza edin. Buzdolabında da en fazla açık olan ürünü 24 saat bekletebilirsiniz. Goody marka köpek maması firmasının öne çıkan ürünlerini fiyat olarak ve genel özellikleri ile sıraladık.