arama

Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması

Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması köpeğiniz için en yüksek düzeyde gelişimini sürdürebilmesi için tasarlanmış bir köpek mamasıdır. Köpeğiniz için bir öğünde gerekli, belirtilen tüm besin öğelerini sağlayarak köpeğinizin gelişimi konusunda yardımcı olmaktadır. Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması çeşitli özel mineral ve vitaminler ile köpeğiniz kas,doku ve eklem yapısında oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indirecek düzeyde organizmaya katkı sağlar. Yetişkin köpeklerde meydana gelebilecek çeşitli rahatsızlıkları önlemesi açısından düzenli kullanıldığı takdirde engelleyici etkisi sağlamaktadır. Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması köpeğinizin 12 ayı doldurduktan sonra kullanabileceğiniz bu mama, erişkinlik dönemlerinde oluşabilecek hastalıklarının oluşumunu en aza indirmek amacıyla üretilmiştir. Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması içeriğinde koruyucu ve renklendirici bulundurmayan bir yapıya sahiptir.

 

– Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması içerisinde hangi besin öğeleri bulunmaktadır?

 

Et ve Et ürünleri, Çeşitli tahıllar, Balık ve Deniz Ürünleri, Somon Balığı yağı ve Çeşitli balık yağları, Bitkisel yapıya sahip besin türevleri, Hindiba otu, Şeker Pancarı posası,maya, glikozamin, kondroitin sülfat, deniz kabukluları, Yeşil kabuklu midye tozu,

 

– Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması besin değerleri

 

% 26 protein, % 9 Nem, % 24 yağ, %3.1 lif, % 8.6 kül, % 1.46 kül, % 1 fosfor, %0.19 sodyum, % 0.40 klorid, % 0.60 potasyum, % 0.10 magnezyum, % 0.28 omega 3 yağ asitleri, % 2.56 omega 6 yağ asitleri

 

– Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması köpeğinize ne gibi yararlar sağlamaktadır?

 

12 ay ve 12 aydan daha büyük duruma erişmiş olan yetişkin köpeklerinizin sindirim açısından sıkıntı çektiği dönemlerde veya ana besin olarak kullanılabilir. Yapısında bulundurduğu et ve et ürünleri sebebi ile doku yapısının yenilenmesi, oluşumu ve düzenlenmesinde köpeğinizin bünyesine eşsiz yararlar sağlamaktadır. Çeşitli tahıllar ile desteklenen bu mama, köpeğinizin bitkisel yapıda ki proteinleri depolamasının yanı sıra günlük karbonhidrat değerlerinin de yeterli düzeyde almasına olanak sağlar.

İçeriğinde bulunan Somon balığı yağı, Çeşitli Balıklara ait yağlar ile köpeğinizin fiziksel yapısının yanı sıra zihinsel yapısının da doğru orandadır. Gelişmesine katkı sağlar. Omega 3 yağ asitlerini içeren Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması köpeğinizin iyi huylu kolestrolünü dengede tutmaya yardımcı olurken, omega 6 yağ asitleri ile kötü huylu kolestrolü bünyesinden uzaklaştırmasına yardımcı olacaktır. Balık ve Deniz ürünleri köpeğinizin beyaz et türü olan balık etinden maksimum seviyede yararlanmasını sağlamaktadır. Şeker Pancarı posasının sindirim üzerinde ki faydaları nedeniyle dönemsel olarak sıkıntı yaşayandır. Köpeğinizin, sindirim bozukları endikasyonlarının oluşumunun minimum seviye indirilmesinde yarar sağlamaktadır. Yapısında bulunandır. Fosfor, sodyum, fosfat, magnezyum gibi değerli mineraller ile eklem, kas, kemik yapısının gelişmesini sağlarken bu fonksiyonların korunmasını da sağlamaktadır.

 

-Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

 

Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması yetişkinlik düzeyine erişmiş olan köpeklerinizin daha sağlıklı ve fiziksel olarak güçlü olmasını sağlamaya yardımcı olacağı bir besin kaynağıdır. Yapısında bulundurduğu protein bazlı besin öğeleri, karbonhidrat, mineral ve vitamin gibi öğelerle bir öğünde maksimum seviyede yarar sağlamasını sağlamaktadır. Köpeğinizin daha dirençli ve sağlıklı görünmesi için gerekli tüm bileşenler Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması içerisinde mevcut olarak bulunmaktadır.

Golosi Fish & Rice Balıklı Köpek Maması

Kuru ve Serin ortamlarda saklayınız. Kuru mama olarak servis ediniz.Mamanızın ambalajını açtıktan sonra rutubetsiz ortamlarda muhafaza ediniz.Son kullanma tarihine kadar tüketmeniz gerekmektedir.