arama

Golosi Baby Medium Orta Irk Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Golosi Baby Medium Orta Irk Yavru Köpek Maması

Hangi tür canlı olursa olsun, tüm yavruların sağlıklı bir büyüme süreci geçirmeleri için beslenmeleri önemlidir. Bu köpekler için de geçerli olan bir durumdur. Tüm köpek maması üreten firmaların yavru köpekler ve hangi kategori de yavru köpek ise ona göre ürettiği bir mama çeşidi bulunur. Golosi Markası da ürün yelpazesi olarak geniş bir yelpazeye sahip bir köpek maması firması olarak yavru köpekler için ürettiği çeşitler mevcuttur. Sizin sahip olduğunuz köpek çeşidi ya da almayı düşündüğünüz köpek yavru bir köpek ise ve bu köpek orta ırka mensup bir yavru çeşidi ise o zaman bu yavruyu, Golosi markasına ait Baby Medium orta ırk yavru köpek maması ile besleyebilirsiniz.

 

Golosi baby medium orta ırk yavru köpek maması, 1 ila 12 aylık yavru köpeklerin beslenmesi için üretilmiştir. Tavuklu ve pirinçli olarak üretilmiş tam bir mamadır. İskelet sistemini ve dişlerin gelişimini desteklediği gibi dengeli olacak şekil de kalsiyum ve fosfor oranı sağlar. İçeriğin de her hangi bir koruyucu ya da renklendirici madde bulunmaz.

 

Orta ırktan kastedilen ağırlığı 15 kg civarı olan köpeklerin yavrularıdır. Bu şekil de bir yavru köpek sahibi iseniz bu mamayı kullanın. Unutmayın ki yavru köpekler 40 günlük anne sütü ile beslenmenin ardından sağlıklı bir gelişim süreci için zengin bir içeriğe sahip olan bir mama çeşidine ihtiyaç duyarlar. Daha açık bir şekil de ifade etmek gerekir ise orta ırk yavru köpekler 40 günlük olduktan sonra 12 aylık olana kadar geçen süre de hayatlarının geri kalanını sağlıklı geçirmeleri için gerekli olan büyüme sürecin de sağlıklı bir şekil de beslenmeleri gerekir.

 

Golosi baby medium orta ırk yavru köpek maması içeriğin de bulunan zeytin özü, yeşil midye ve üzüm çekirdeği sayesin de bağışıklık sistemi güçlenir. Kardiyak viskiler sistem ve sağlıklı kıkırdak gelişimini destekleyen özel bir formül ile üretilmiştir. Sindirilebilme özelliği yüksektir. Aynı zaman da bu mama ile beslenen yavru köpeklerin dışkıları daha aza iner ve daha kıvamlı olur. Kaliteli bir mama çeşidi olduğu için yavru köpekte şişkinlik, ishal ya da kusma olmaz. Omega 3 yağ asitlerinin için de bulunan DHA sayesin de yavru köpeğin beyin ve sinir sistemi gelişir. Aynı zamanda da görme yetisinin max. Seviyeye çıkmasını sağlar.

Golosi Baby Medium Orta Irk Yavru Köpek Maması

Mamanın içerdiği antioksidan sayesin de, vücutta ki serbest radikallerin oluşumu engellenir, yavru köpeğin bağışıklık sistemi güçlenirdir. Ve aynı zaman da yavru köpeğin hastalıklara karşı direnci artar. Mamanın içeriğinde ki tavuk eti aroması sayesin de lezzet seviyesi en üst seviyeye çıkar. Yine mamanın içindedir. Yağ asitleri sayesinde de yavru köpeğin sağlıklı deri yapısı oluşur.

Golosi baby medium orta ırk yavru köpek maması kuru bir mamadır. Yavru köpeğinizin ihtiyacına göre vereceğiniz mama miktarını ayarlayın. Günde 2 ya da 3 öğün olacak şekil de yanında içme suyu ile beraber verin. Bu mamanın 2 kg’ lık paketinin satış fiyatı 28, 75 TL’ dir. % 20 oranın da tavuk eti içerir. % 4 oranındadır. İçeriğin de pirinç bulunur. Yavru köpeğin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineral değerlerine sahiptir. % 9 oranın da nem oranına sahiptir.  Golosi baby medium orta ırk yavru köpek maması yavru bir köpeğin sağlıklı büyüme süreci için yeterli ve tam bir mama özelliğindedir. Tüm orta ırk yavru köpekler için kullanılır.