arama

Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Değerli ve kıymetli okurlarımız bugün sizlere köpeklerimiz hakkında bilmeniz gereken özelliklerden ve köpeklerimiz için önermek istediğim Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması ile büyük ırk cinse sahip köpeklerimize uygun olan mamamızdan bahsedeceğiz. Değerli okurlarımız nasıl bizler saçlarımızın oynanmasından çok hoşlanıyorsak köpeklerimizde tüylerinin taranmasından ve fırçalanmasından hoşlanmaktadır. Bu nedenle köpeklerimizi belirli aralıkta taramakta fayda var. Değerli okurlarımız evcil hayvanımız köpeklerimiz de bizler gibi üşümektedirler.

 

Bu nedenle onlara dışarıda güzel bir kulübe yaptırıp köpeğimizin üşümesine engel olabiliriz. Değerli okurlarımız eğer bir köpek besliyorsak onun için de zaman ayırmamız gerekecektir. Bu nedenle de köpeğimizi günlük olarak gezdirmek köpeğimiz ve bizim aramızda bir bağ oluşmasını sağlayacaktır. Değerli okurlarımız köpeklerimiz ve bizim için en önemli olan ve dikkat etmemiz gereken nokta ise köpeklerimize bir tasma alıp tasmaya kendi adımızı soyadımızı ve iletişim bilgilerimizi yazmalıyız ki eğer köpeğimizi kaybettiğimiz durumlar olursa bu sayede köpeğimizi bulanlarla kolayca ve rahatça iletişime geçebilelim.

Değerli okurlarımız köpeğimizin sağlığı acısından sıklıkla veteriner kontrolüne gitmemizde de hayvanımız açısından fayda sağlayacaktır. Değerli okurlarımız kedilerimizi beslerken kesinlikle metal kap kullanmamamız gerekmektedir Çünkü yaz aylarında donan metal kaplar köpeğimizin dilini yapıştırabilmekte yaz aylarında ısınan havalar sebebi ile de köpeğimizin dilini yakabilmektedir. Değerli okurlarımız daha yeni doğan yavru köpeklerimiz ilk olar kör , sağır ve dişsiz olarak doğmaktadırlar. Değerli okurlarımız hayvan sevgisi oldukça önemli bir nokta ki ilginç olan bir nokta da şu ki köpeklerimizi sevmek yükselen tansiyon oranımızı da düşürebilmektedir.

Değerli okurlarımız hayvanlarımız zeka konusunda insanlarımız giibi değillerdir. Bu nedenle köpeklerimiz genelde iki veya üç yaşındaki çocuklarımızın zekaları ile eş değerdir. Değerli okurlarımız biz insan oğlu nasıl bir yemek koktuğunda burnumuz hemen koku alıyorsa köpeklerimizde de koku duyusu oldukça gelişmiştir. Değerli okurlarımız köpeklerimiz bizim aramızda 14.000 yılı aşkın süredir var olmaktadırlar. Değerli okurlarımız dünya da nasıl 7 milyar kadar insan olduğu söylenmekte ve bu oranda kedilerimizde 400.000 geçmiş durumdadır. Değerli okurlarımız yine farklı olarak köpeklerimizin kulak duyusu oldukça gelişmiş ve bizlere göre dört kat uzaktan duyabilmektedirler.. Değerli okurlarımız köpeklerimizin ter bezleri bulunmamaktadır köpeklerimiz sadece ve sadece patilerinden terlemektedirler.

 

Değerli okurlarımız köpeklerimizin beslenmesi biz insanların beslenmesi gibi oldukça önemlidir. Köpeklerimizi beslerken belirli bir düzen ve sistem oluşturmalıyız ki kedimiz alması gereken besin öğelerini günlük bir düzen de alarak daha sağlıklı bir gelişim süreci geçirebilsin.

Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Değerli okurlarımız köpeklerimizi günlük olarak nasıl bir insan suya ihtiyaç duyuyorsa günde en az iki ya da 3 sefer su ile bol bol tüketimini sağlatmalıyız. saygı değer okurlarımız köpeklerimizin beslenmesinde köpek mamalarımız oldukça ve bir hayli önemlidir.

Bu nedenle köpek mamalarımızın kalite standartlarına uygun olup olmadığına bakmamız besin değerleri yüksekliğine bakmamız ve uygun fiyatlarda almamız bizim ve köpeklerimiz açısından önemlidir.  Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması hem uygun fiyatta olup hem de kalite standartları itibari ile kendini ispatlamış bir markadır Köpeğimizin sağlığını düşünüyorsak ve bol besin öğelerinin kaliteli bir mamada toplanmasını istiyorsak  Golosi Baby Maxi Büyük Irk Yavru Köpek Maması ile bu istediklerinizi bulabilirsiniz. Değerli ve kıymetli okurlarımız sizlere köpeklerinizi beslerken kolaylıklar diler sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmenizi arzu ederiz. Hoşçakalın.