arama

Golden Food Adult Maintenance Ördek Ve Pirinçli Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Golden Food Adult Maintenance Ördek Ve Pirinçli Köpek Maması

İnsanoğlu yaklaşık 50 bin yıldır dünya üzerindeki yaşamına devam ediyor. Yaşamı boyunca birçok hayvan evcilleştirme başaran insanlar bu hayvanlardan çok çeşitli yöntemlerle faydalanmayı başardı. Örnek vermek gerekirse atlarla uzun mesafeler kat etti boğalarla tarlaları sürüp tarım yapmayı başardı Kedilerle kemirgen hayvanlardan tahıllarını ve sağlığını korumayı başardı. Köpekleri ise koruma bekçilik avcılık alanlarında sıkça kullandı. En zor hava koşullarında insanlar için her şeylerini ortaya koyarak mücadele eden köpekler söz konusu avlanmak olduğunda da insanlar için en hızlı en çevir hayvanları avlamayı başararak sağlıklı gelişimimiz için ihtiyaç duyduğumuz gıda maddelerini bizler için erişilebilir ve tüketilebilir sağladılar. Ayrıca duygusallıkları ve bağlılıkları ile bilinen köpekler bir hastalığa maruz kalmadıklarında hiçbir koşul altında insanlara saldırmamaktadır. Ve bilinen en iyi çocuk dostu hayvanlardır.

 

Köpekler insanlık için her zaman büyük önem taşıdı. Birçok ülkenin kutsal hayvan olarak baktığı köpekler ülkemizde de oldukça değer verilen hayvanlar arasında. Günümüzde köpeklerin kullanım alanları oldukça değişmiş durumda. Fakat hala medeniyetimizin başından bu yana süregelen alışkanlıklarla köpeklerle olan bağlantımız devam ediyor. Örneğin hala köylerde bekçilik ve koruyuculuk anlamında kullanılan köpekler şehirlerde yani büyük metropoller de ise tamamen süs hayvanına dönüşmüş köpekler göze çarpmakta. Çünkü köpekler artık sokaklarda yeterince yiyecek içecek ve benzeri temel ihtiyaçlarını karşılayacak imkan bulamıyor. Bu yüzden ortaya çıkan barınak koşulları köpekleri sağlıklı olarak yaşayacakları ortamlardan çok ama çok uzak şartlar altında yaşamaya maruz bırakıyor. Bir diğer açıklama ise köpeklerin barınaklarda tam olarak cezaevi koşulları altında yaşadıkları. İyi kalpli insan köpekleri sahiplenme istese de henüz istenilen başarı yakalayabilmiş değil. Fakat yapılan araştırmalar oldukça umut verici her yıl sahiplenilen köpek sayısı bir önceki yıla göre yüzde 50 oranında artmış durumda olduğu kaydediliyor.

 

Ev ortamında yaşayan köpekler fizyolojik açıdan birtakım değişikliklere uğruyor. Bunların en başında köpeklerin kaybettiği avlanma koklama ve çiğ et yeme alışkanlıkları olarak gösterilebilir. Yani evcil hayvanımız olan köpekler artık sokaklarda avlanamaz ve kendi kendilerini besleyemez durumdalar. Köpekler ile ilgili bilinen çok büyük yanılgılar söz konusudur. Bunlardan en popüleri olan onların her şeyi yiyebildikleridir. Fakat köpekler sanıldığının aksine insanların yemek artıklarını yiyemeyecek hayvanlardır. Bu hayvanlar için tatlı tuzlu gibi ürünler son derece tehlikeli ölümle sonuçlanabilecek vakalara sebep olmaktadır. Bu yüzden köpeğinizin ona özel olarak üretilmiş bir mamayı yemesi daha doğru olacaktır. Golden food adult maintenance ördek ve pirinçli köpek maması tamamen köpekler için özel üretilmiş bir içeriğe sahiptir. İlk olarak mama ile ilgili bilinmesi gereken bütün ürünlerin taze ve bu iş için özel üretilmiş hayvanlardan elde edildiğidir.

Golden Food Adult Maintenance Ördek Ve Pirinçli Köpek Maması

İçeriğine yakından baktığımızda hayvansal proteinler insanlarda olduğu gibi besleyici özelliği yüksek kaliteli pirinç Tahıllar et ve hayvansal ürünler bitkisel kökenli karışımlar sebzeler göze çarpmaktadır. Daha yakından baktığımızda yüzde 32 değerinde protein yüzde 13 değerinde ya yüzde iki buçuk değerinde ham lif ürünün içerisinde bulunan kaliteli karışım olarak gözümüze çarpıyor Golden food adult maintenance ördek ve pirinçli köpek maması  bir köpeğin gün içinde ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini ve miktarını içinde barındırmaktadır. Yapmanız gereken köpeğe sürekli olarak temiz su ile birlikte vermek olmalıdır. Mamaya alışma süreci bir haftayı alabilirken ara öğünler olarak başka yiyecekler verirseniz bu sürecin daha da uzayabileceği bilinmektedir. Ambalaj üzerindeki açıklama ile kesinlikle mama analiz sonuçlarını testlerle doğrulayıp kanıtlamıştır. Evcil dostlarımızın sağlıkları ve bağışıklık sistemleri için son derece steril ortamlarda el değmeden üretilmiştir. Mama her ay numuneler alınarak bağımsız hayvan gıdaları inceleme ekibince test edilmektedir. Eğer siz de köpeğiniz için yüzyılların birikim olan teşekkür etmek isterseniz Golden food adult maintenance ördek ve pirinçli köpek maması Onlar için en değerli teşekkür olacaktır.