arama

Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması

Öncelikle sizi tebrik etmek gerekir. Sonuçta bir canlıya sahip çıktığınız için ona bir yaşam vaat ettiğiniz için. Eğer bu köpeği bir barınaktan ya da kötü kişilerin elinden alıp sahip çıktıysanız bu gerçekten çok duyarlı biri olduğunuza işarettir. Fakat yetişkin bir köpeği satında alabilirsiniz ancak bunun için iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Sonuçta alacağınız köpeğe bir hayat yaşatacaksınız burada da size çok emek düşmektedir.

 

Almış olduğunuz köpeğin maması çok önemlidir. Kullanmış olacağınız mama seçimin de çok dikkatli davranmanızda yarar vardır. Köpeğinizin seçimi olamayacağından dolayı burada bakıcılarına iş düşmektedir. Köpeklerin tüy dökme gibi problemleri de vardır. Tüy dökme nedenini bir çok nedene bağlayabiliriz aslında tüylerin yenilenmesi için ona yardımcı olmanız gerekir. İşte burada karşınıza Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması gelecektir. Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması sizin köpeğinizin hem karnını doyuracak hem de tüylerinin daha parlak ve etkin bir şekilde görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Sizler Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Mamasını almadan önce bir araştırma yapacak olursanız zaten tüm dikkatleriniz bu mamanın etrafında toplanacaktır.

 

Mamayı seçerken köpeğinize karşı bir olumsuz etkisi olmaması için köpeğinizi iyi tanımanız gerekmektedir. O yüzden onunla zamanınızı bolca geçirerek yeterince ona vakit ayırmalısınız. Ona sürekli kızmamak gerekir ona yaptırdığınız davranış sonrası mamadan ödül olarak vermeniz köpeğinizi mutlu edecektir. Aslında ödüller köpekler için güzel motivasyon aracıdır ve sürekli öğrenme açlığında hissetmesinde de yardımcı olacaktır. Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Mamasını alarak köpeğiniz gelişmesine de etkide bulunacaksınız. Köpekler insanlar için en iyi dost olabilecek hayvan türlerindendir. Sizi anlayabilir ve vefalı olabilir tabi ki bunda da sizin etkiniz olmalıdır. Köpeğinize sahip çıkarak ve ona gereken ilgiyi gösterirseniz oda sizi geri çevirmeyecektir. Eğer köpeğe nasıl davranış göstereceğinizi bilmiyorsanız bilgi için eğitim alabilirisiniz. Yavru bir köpeği yetiştirmek kolay olabilir bilgiye aç olduğundan dolayı ona istediğiniz davranışları yaptırmak kolay olacaktır fakat yetişkin köpek için aynı şeyi söylemek biraz zor olabilir. Ancak ona karşı sabırlı davranarak uygulayacağınız eğitim ve istikrarla güzel sonuçlar alabilirsiniz. Hayvan da olsa sonuçta canlı olduğunu unutmadan bilgiyi öğretirken yetişkin olduğundan dolayı değişimi alması biraz süreç alabilir. İşte burada siz devreye girip gösterecek olduğunuz sabır ve bilgi aktarma arzusu güzel sonuçlar almanız da size güvenli bir yol olacaktır.

 

 

Köpeğin davranışlarını gözlemlemek gerekir böylece çevredeki insanlara karşı nasıl davrandığını görebiliriz. Sonuçta sürekli bir yerde muhafaza edemezsiniz. Eğer köpeğiniz insanlara karşı çekimser davranırsa burada size büyük görevler düşmektedir.Onunla daha çok vakit geçirmeniz gerekecektir. Köpeğinizi düzenli olarak dışarılara çıkararak sürekli evde durmasından uzaklaştırabilirsiniz. Onu severek aslında insanların da kötü biri olmadıklarını gösterebilir böylece insanların bulunduğu ortamlar da daha özgür olabilir. Köpeklerinizi düzenli olarak veterinere götürüp sağlık kontrollerinden geçirmeniz gerekecektir. Bir köpeği sahiplendiğiniz de ilk ona yaklaşımınız oda karşı güler yüzlü olmanız köpeğin size karşı tutumu da daha sıcak olur bu da daha yeni sahiplendiğiniz köpekle aranız güzel başlamış olur. Köpeğiniz sürekli sevmeniz onların tüylerini taramanız onunla sohbet etmeniz ona karşı saygınızı gösterir. Köpeğinizin beslenmesini kontrol etmeli ve öğün kaçırmaması için gayret göstermelisiniz.

Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması

Genesis Sensitive Hip & Joint Hassas Eklem ve Kalçalı Yetişkin Köpek Maması ile köpeğinizin beslenmesini doyurucu olarak yapar ve gerekli vitamini vücuduna alarak gelişmesine yardımcı olur.