arama

Genesis Mini Toy Küçük Irk Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Genesis Mini Toy Küçük Irk Köpek Maması

Evcil dostlarımız olan köpekler bizlerle olan birlikteliğini yaklaşık 4 bin yıldır devam ettirmektedir. Köpekler çok çeşitli ırklara sahip olabilmekle beraber evcilleştirildikten sonra hayatın birçok alanında insanlara yardım etmişlerdir. Başlıca yardım konuları koruma ve bekçilik olan köpekler zaman içerisinde avcılıkta da kullanılmıştır. Her Görev için farklı bir köpek türü seçilmiş beden ölçülerine hızlarına ve zekalarına bakılarak nerede kullanılacağına karar verilmiştir. Daha çok iri yapılı olan hayvanlar sürü bekçiliğinde ince ve hızlı olanlar avcılıkta daha zeki olan hayvanlarda koruma görevinde insanlara yardımcı olmuştur.

 

İnsanların maddi olarak kayıplarını minimuma indirgemek için modern teknoloji gelişmeden önce kendi canlarını ortaya koyarak vermiş oldukları mücadele ile yardımlarına koşmuşlardır. Bu anlamda köpeklere Karşı büyük bir sorumluluk içerisinde olmamız gerekmektedir. Zaman teşekkür etme zamanıdır. Genesis Mini toy küçük ırk köpek maması Üreticisi olarak onlara en leziz ve en lezzetli köpek mamalarını hazırlamak için yola çıktık. Değişen Hayat koşullarıyla artık köpekler evimizin başköşelerinde Bu yüzden onların Dışarıda hayatlarını devam ettirebilmeleri çok güç. Hele de söz konusu olan küçük Irklarsa. Küçük Irklar yaklaşık 100 yıldır insanlarla beraber evlerde yaşamaktalar. Bu yüzden dışarıdaki vahşi yaşama adapte olabilmeleri şehir trafiği içerisinde hayatta kalabilmeleri oldukça güç. Bu sevimli ve evcil dostlarımız için verilebilecek en büyük hediye Genesis Mini Toy küçük ırk köpek maması olarak sunulmalıdır.

 

Mama özellikle küçük Irklar için tasarlanmıştır. Bu Irklar diğer köpeklerle karşılaştırıldığında Daha seçici gıdalar tercih etmektedirler. İçeriğinde sadece doğal ürünlere yer verilen Genesis Mini toy küçük ırk köpek maması esnek derili ve uzun tüylü hayvanların daha parlak ve daha esnek verilere sahip olabilmesi için Omega3 ve Omega6 yağlarını içerisinde bulundurmaktadır. Ayrıca mama içerisinde E vitamini Selenyum ve çinko bulundurmaktadır. Bunun sebebi doğal savunma mekanizması Yani metabolizmalarının desteklenerek daha güçlü bir hale gelmesi amaçlanmasıdır. Mama içeriğinde kullanılan tavuk eti tamamen sağlıklı tavuklardan elde edilmiş olup yine tavuk yağı aynı tavukların yağlarından sağlanmıştır. Mama içerisine eklenmiş olan kurutulmuş yumurta ile balık unu harmanlanarak protein ve Omega zenginliği artırılması hedeflenmiştir. Ayrıca öğütülmüş keten tohumu ile sindirim sistemlerinin daha hızlı çalışması ve onların daha az mide yorgunluğu yaşamaları amaçlanmıştır. Sebze ve meyve ihtiyaçlarına karşın domates posası, kurutulmuş havuç, kurutulmuş bezelye, kurutulmuş kereviz, kurutulmuş elma, öğütülmüş ve de inceltilmiş pirinç, öğütülmüş ve inceltilmiş mısır şeker pancarı posası, öğütülmüş arpa, kurutulmuş bira mayası Ayrıca hayvanın sebze ve meyve ihtiyacını karşın hazırlanmış durumdadır.

Genesis Mini Toy Küçük Irk Köpek Maması

Meyve için seçilen Amerikan üzümü birinci sınıf insanların yemesi için toplanmış üzümlerden ayrılarak mama için özel olarak sipariş edilmiştir. Ayrıca bir ile 3 kilogram köpekler için uygun ve Premium mama segmentine girmektedir. 24 ay garantili olan bu ürün poşetteki ve içeriğindeki tariflerin bir kalite testine tabi tutulması ve test maddelerini karşılaması sonucu kalitesini kanıtlamıştır. Mama içerisinde kesinlikle cansın bir hayvan ya da hastalık taşıdığı şüphe edilen hayvanlara yer verilmemiştir. Köpeklerin günlük protein ve vitamin ihtiyaçları dikkate alınarak hesaplanmıştır. Mama gün içerisinde 3 ile 5 kez arasında küçük öğünler haline verilmelidir. Mama ile birlikte verilecek olan taze su hayvanın sindirim sistemi için oldukça faydalı olacaktır. Mamaya alışma süreci 2 ile 3 gün arasında değişebilmektedir. Bu yüzden mama alışma sürecinin daha da kısalması için ara öğünlerde farklı yiyecekler ya da insan yemek artıklarından kesinlikle verilmemesi tavsiye edilmektedir.