arama

En Uygun Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

En Uygun Köpek Maması

En Uygun Köpek Maması

Evcil hayvan bakımı son yıllar da oldukça artış gösterdiği için, evcil hayvanı mama ile beslemek daha kolay olduğu için ve bir köpeğin ihtiyaç durduğu tüm vitamin mineral ve proteinler mama da olduğu için insanlar evcil hayvanlarını mama ile beslemeyi tercih etmekteler. Fakat sürekli mama ile hayvan beslemek oldukça maliyetli olduğu için insanların büyük çoğunluğu uygun fiyata sahip mamaları tercih etmekteler.

 

Baktığınız evcil hayvan türü köpek ise, köpeğiniz için en uygun köpek maması fiyatları nelerdir örnekler verelim. Reflex Premium Kuzu Etli yavru köpek maması içerik olarak yavru bir köpeğin gelişim için gerekli olan tüm besinleri içerir. 3kg’lık paketi 23, 90 TL’ ye alabilirsiniz. Köpeğin kan oluşumunu oluşturur. Sağlıklı tüy yapısı oluşmasını sağlar. Güçlü kas sisteminin gelişmesini sağlar. Lezzet olarak köpeklerin sevdiği bir lezzete sahiptir.

 

Fiyat olarak en uygun fiyattaki markalardan biri olan Goody marka Puppy Yavru kuru köpek maması almak isterseniz 15 kg’lık paketi sadece 60, 00 TL’ ye sahip olursunuz. Yavru köpek 12 aylık olana kadar bu mama ile besleyebilirsiniz. Mamanın içeriğinde ki yağ ve protein oranı yavru köpeğin gelişimine uygun olarak formülüne edilerek üretilmiştir. Hamile ya da emziren köpekler için de kullanımı idealdir.

 

Kays marka yetişkin köpeklere uygun Dog kuzu etli yetişkin köpek mamasının 15 kg’ lık paketi 43, 90 tl’ ye satılmaktadır. Etkin besin maddesi kuzu eti olan bir mamadır. Yetişkin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini içinde barındırır. Yine Mr. Dog Kuzu Etli Köpek maması yetişkin köpekler için üretilmiştir. 15 kg’lık paketinin satış fiyatı 53, 90 tl’ dir. Tüm yetişkin ırktaki köpekler için kullanılır. Kırmızı et ve kuzu etinden yapılmıştır. Lezzetli aroması ile köpeklerin en sevdiği mama çeşididir.

 

ChampionCroc Yetişkin Köpek maması da en uygun mama çeşitleri arasında olup 15 kg’ lık paketi 49, 90 tl’ ye satılmaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan etkin maddeler, tahıl, et, hayvansal gıda türevleri, sebze proteini özü, hayvansal ve bitkisel yağlar, vitamin ve mineraller bulunmaktadır.Yavru bir köpek için uygun fiyatta mama arıyor iseniz, KaysDog Kuzu Etli Yavru köpek maması kullanabilirsiniz. Bu mama çeşidini 15 kg’ lık paket için ödeyeceğiniz miktar 43, 00 TL’ dir . Yavru bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerine sahiptir. % 100 doğal içeriğe sahip bir mamadır. Vitamin ve mineral açısından zengin bir mamadır. Yavru köpeğin deri ve kas gelişimi için ideal bir mamadır.

 

Yine yavru köpekler için geliştirilmiş olan Blue BagPupy Kuzu Etli yavru köpek mamasını 39, 99 TL’ ye alabilirsiniz, Üstelik 15 kg ağırlığına sahip olan paketi bu fiyata alabilirsiniz. Kaliteli kuzu etinden üretilmiş bir mamadır. Omega 3 ve omega 6 içerir. A, D, E ve C vitaminleri içerir. Yavru köpeğin beyin ve zekâ gelişimine katkısı olan bir mamadır.

En Uygun Köpek Maması

Yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiş olan yüksek lezzet seviyesinde olan Milo Biftekli Köpek Konservesi her paketin ağırlığı 400 gr’dır ve bu konservelerden içinde 24 kutu olan paketi 54, 99 TL’ ye alabilirsiniz. Konserveyi tek başına verebileceğiniz gibi kuru mama ile de karıştırıp verebilirsiniz köpeğinize. Tüm ırklarda ki yetişkin köpeklere verebileceğiniz bir mama çeşididir.Piyasa da satılan kuru mama ya da konserve olarak satılan köpek maması çeşidi çoktur. En uygun fiyatlı olanlara bir kaç örnek verdik.