arama

Bosch Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Bosch Köpek Maması

Bosch Köpek Maması

Bosch köpek maması henüz diğer mamaları oranla hemen hemen yeni sayılabilecek şekil de ülkemiz de yerini almıştır. Bir alan markası olan bosch köpek maması 36-180 TL aralıkların da bulabileceğiniz ürünlerin ortalama bir fiyatlandırması bulunması cazip gelen taraflarından biridir. bosch köpek maması içeriğin de ise genel olarak bakıldığın da ise tahıllı bir mama grubu olduğunu ve içeriğinin diğer mamalara göre kalite değerinin bir miktar daha düşük olduğunu görebilirsiniz. İçeriğin deki bulunan maddelerden bir kısmı köpeklerin evcil hayvanların kullanımı açısından zararlı sayılabilir.

 

 

Bosch köpek mamasının diğer mama kalitelerine göre daha düşük olmasının yanı sıra bosch köpek mamasının olumlu yanları da vardır. Kg fazla olduğun da indirimli bir köpek maması haline gelmektedir. Bu durum da sokak hayvanları için uygun ideal bir köpek mamasıdır.

 

Bosch köpek maması içeriği hakkında

 

Aktif ve sosyal köpekler için vitamin mineral ve karbonhidrat deposudur. Köpeğiniz içim uzun ve sağlıklı bir yaşam sağlamak için üretilmiştir. İçerisin de diğer mamalara göre hemen hemen aynı sayılabilecek içerikler bulunmaktadır.

 

Karma et, balık, Sebze ve ilave vitaminler mineraller ile tam tahıllı gevrekler ve eser elementler yer almaktadır. Her yaş ve her ırktan yetişkin köpekler için ihtiyacını sağlar. Yüksek sindirilebilirliği ile dışkı atılımını azaltma özelliğine sahiptir. Yavru ve yetişkin köpekler için oldukça uygundur. Boyalar ve tatlandırıcılar ve hiç bir yapay ürün bulundurmadığı için her yaş her ırk köpeğe uygun olduğu düşünülür. Yapay hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Et ve et ürünleri, Özenle seçilmiş sebze içeriği hayvansal yağlar ve balık ile balık ürünleri aynı zaman da tahıl ve mineraller içerir.

 

Besin değerleri konusun da bilgi vermek gerekirse;

 

Protein oranı %24 yağ oranı %10 Ham lif oranı %3 Kül oranı %6 kalsiyum oranı %1.3 fosfor oranı %1 dir. Bosch köpek maması genel olarak tahıllı bir mama olarak bilinir. Hemen hemen her ürünün de oldukca tahıl ve tahıl ürünleri bulunmaktadır. Üretim yeri ithal dir. Aromaları ise balıketli tavuk etli karışık etli sebzeli Light ürünler, bosch köpek maması yanı sıra bosch köpek ödül mamaları bulunmaktadır.

 

Boyutları her ırk özelliğine uygun şekilde olan mamaları mevcuttur. Sınıfları basit ve premium gibi özellikler bakımından ele alınır. Paket boyutları küçük en küçük orta büyük extra büyük olarak değişir. 3 kg, 5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg mama kilo grupları bulunmaktadır. Yaşlı küçük minik ırk büyük ırk köpeklerin bile kendi içlerin de her farklı mama çeşididi bulunmaktadır. Bir köpeğin sadece bosch köpek maması ile beslendiğin deki değişikliği sizin de fark edebilmeniz adınabosch köpek maması denemeniz en doğru seçim olacaktır. Daha sağlıklı bir bünye ve tam sağlanan bağışıklık sistemi ile köpeğiniz mutlu siz mutlu günler de yaşamınıza devam edeceksiniz. Bunun için bosch köpek maması idealler arasındadır.

 

Bosch köpek maması içeriğindeki olumsuzluklar

Bosch Köpek Maması

Bosch köpek maması içerisin de düşük miktar da et oranı bulunmaktadır.

Çok fazla bir şekil de tahıl çeşidi ve tahıl oranı bulunmasıdır.

Et ve et ürünlerinden daha fazla miktar da tahıl ve tahıl ürünleri yer alır.

İçeriğin de yüksek derede pirinç ve arsenik ürünler oranının fazla bir şekilde artırması

Hemen hemen her ürünlerin de kanatlı etin fazla miktar da olması

Hayvansal yağların fazla miktar da içermesi

Pancar küspesinin içeriğin de fazla olması

Düşük glucosamine miktarının olması ve kabuklu deniz hayvanlarından elde edilmesi

Yüksek karbonhidrat değerleri olması gibi birçok zararlı ve olumsuz etki yaratabilecek şekil de yan ürünlerin fazla miktar da bulunmasıdır.