arama

AcanaSportAgility, Yüksek Performanslı Tüm Irklar Köpek Maması

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

AcanaSportAgility,  Yüksek Performanslı Tüm Irklar Köpek Maması

AcanaSportAgility,  Yüksek Performanslı Tüm Irklar Köpek Maması

 

AcanaSportAgility kaliteli,  hazmı kolay,  besleyici ve daha da önemlisi köpeğimizin sportmenliğini ve dayanıklılığını sağlayan,  Kanada çıkışlı bir mama markasının alt başlığıdır. Acana marka köpek mamasının daha birçok çeşitleri olup,  ülkemizde de satılan ve pet shoplardan ya da inernetteki alış veriş sitelerinden kolayca temin edilen,  kuru ve konserve şeklinde satılan, pahallı bir mamadır.

 

            Biz bu yazımızda daha ziyade, AcanaSportAgility,  yüksek performanslı tüm ırklar köpek maması ile ilgili minik bir analiz yapacağız.

 

AcanaSportAgality ile sadık dostumuzu besliyorsak,  bir atlet misali fit bir vücudu vardır ve güçlü,  dayanıklı bir köpektir. Çünkü her gün yediği bu mamanın içinde hormonsuz ve kemikleri alınmış Cobb tavuk eti,  günlük taze organik yumurta,  canlı yakalanmış dil balığı,  Ringa balığı yağı ve yağ asitleri içeren omega3 ve omega 6 ihtiva etmesi ile, protein oranı yüksek olan bu mama da,  yapılan analizler sonucunda %65 oranında et kullanıldığı saptanmıştır.  Hem de bu etler günlük ve taze etlerdir.  İnsan tüketimine dahi uygun olduğu düşünülen bu mamanın köpeğimize verdiği enerji ve güç yadsınmaz.

 

Doğal bir besin kaynağıdır.  Doğa da bu tüylü dostlarımıza faydalı hediyeler sunmak ister.  Bunun için mamamızın içinde elma, armut,  balkabağı,  patates, yaban havucu,  havuç,  ıspanak,  kızılcık,  kadife çiçeği,  rezene,  lavanta, bezelye,  hindiba,  yaban mersini,  ardıç ve melek otu bulunmaktadır.

 

            Ayrıca, AcanaSportAgility,  yüksek performanslı tüm ırklar köpek maması donmuş, işlenmiş gıda ürünlerini asla kullanmaz,  herhangi bir şekilde koruyucu,  tatlandırıcı ve renklendirici hiç bir maddeyi körpeciğimizin mamasına asla dahil etmez.

 

Doğal gıdalarla bezeli, AcanaSpoerAgility, zengin protein ve düşük karbonhadrat içerir.  Mamalar pirinç ve mısır gibi, glisemik değeri yüksek maddelerden uzak durur.  Özellikle yarış köpekleri için düşünülürse, glisemik değeri yüksek besin maddelerinden uzak durması ile obezite ve diyabeti engeller. Acananın tek tahıl kaynağı, glisemik değeri düşük ve kolay sindirilebilir,  ufak parçalara ayrılmış yulaflardır.

 

Mamanın içeriğinde bulunan lavanta,  ardıç meyvesi,  yonca ve nane yaprağı gibi organik sebze ve bitkilerin karışımından ortaya çıkn adetadır. Sağlık bombası,  köpeklerimizde metabolizmayı güçlendirip,  sindirim sistemini beslerken,  yine içindeki doğal amino asitler Omega3,  Omega6 ve DHA ile bağışıklık sistemini destekler,  der ve tüy yapısını canlandırır.

 

AcanaSportAgility, yüksek performanslı tüm ırklar köpek maması son olarak, vitamin A,  vitamin D3 ve vitamin E takviyeleri, folik asit, biyotin,  vitamin B12,  çinko,  demir,  bakır,  selenyum,  manganez içerir.  Köpeklerimizin bağışıklıktır. Sistemini mükemmel hale getirerek,  onlara ihtiyaçları olandır. Enerjiyi,  vitamin ve mineralleri,  deri ve tüy güzelliğini ve kapasitesi od ağasınca gücünü-kuvvetini bu takviye maddeler içerir.

 

Acananın bu maması ve diğer tüm mamalarıdır. İçin bir besin analizi yapılırsa,  mamanın yüksek protein düzeyi,  zengin yağ oranı ile karbonhidrat ve glisemik değeridir.Düşük besinleri formüle etmiş olması ile son derece besleyici,  hem de tam ve dengeli besleyici bir mama olduğu gerçeği bilimsel olarak ortaya çıkar.

 

Bu nedenle güvenilir,  kaliteli ancak maalesef biraz pahalı bir markadır.

 

Bu elit mamayı köpeğinize sabahdır. Ve akşam olarak 2 kez yedirmenizi (minimum 8 saat ara ile) ve beslenme kılavuzunda önerilen miktar kadar yedirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

AcanaSportAgility,  Yüksek Performanslı Tüm Irklar Köpek Maması

Büyük keyifle ve iştahla bu mamayı tüketeceğini düşündüğümüz körpeciklerimiz için,  bütçemizde yapacağımız minik kısıtlamalar ile, gereklidir. Tüm ürünleri satın alarak ve besleyerek,  onu hastalıklardan koruyabilir,  yaşadığı hayatı en kaliteli şekilde geçirmesini sağlayabilir hatta ömrünü uzatabiliriz. Kısacası Acanasportagility,  tüm ırklar için(özellikle orta ve büyük ırk) en doğru mama markalarından biridir.